Most generála Pattona čeká další oprava, na řidiče pak omezení

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - úterý, 12. listopad 2019 09:03
most gen. pattona foto: M. Osvaldová

Necelý rok vydržel bez závad zrekonstruovaný most generála Pattona. Frekventovaný úsek, který spojuje centrum města s největším plzeňským sídlištěm Lochotín, se kvůli zvlnění asfaltu bude muset znovu opravovat. Řidiče jedoucí do centra tak v příštím týdnu čekají dopravní komplikace.

Podle ředitele plzeňské pobočky Ředitelství silnic a dálnic Zdeňka Kuťáka dojde k opravě v rámci reklamačního řízení. 21. listopadu od 9 hodin do večerních hodin 22. listopadu tak čekají řidiče komplikace. "Bude probíhat oprava lokálního poškození vozovky na mostu gen. Pattona a jeho lochotínském předpolí. Dojde k částečnému omezení dopravy na komunikaci I/20, kdy po dobu provádění nutných stavebních prací bude provoz v příslušném úseku sveden jen do jednoho jízdního pruhu. Prosíme řidiče o maximální shovívavost, ohleduplnost a trpělivost po dobu tohoto krátkodobého dopravního omezení," dodal Kuťák.

Most gen. Pattona se přitom slavnostně otevřel po rok a půl dlouhé celkové rekonstrukci v listopadu loňského roku. Přes léto se ale na několika místech zvlnil, kvůli uzavírce a rekonstrukci vedlejšího Rooseveltova mostu se ale se záruční opravou muselo počkat.