Konec falešných poplachů. Dahua uvádí na trh kamerový systém typu 3v1 – Three in One Camera (TiOC)

Příliš mnoho falešných poplachů vyvolaných objekty, které si nepřejeme monitorovat, nebo obtížně identifikovatelné objekty kvůli nebarevným obrazům v noci. Přesně s tím se potýkají některé tradiční bezpečnostní systémy. Společnost Dahua teď představuje nové produkty ve svém kamerovém portfoliu, bezpečnostní kamery pod souhrnným názvem TiOC, které dokážou tyto problémy snadno vyřešit.

Tzv. Three in One Camera  (TiOC) je vhodná pro všechny, kteří potřebují zabezpečit svou nemovitost, objekt zájmu nebo prostranství proti narušitelům. Dokáže totiž přesně identifikovat zvolené cíle pomocí přesné detekce založené na umělé inteligenci, účinně je varovat aktivním zastrašováním a upozornit uživatele alarmovou notifikací. Lepší důkazní materiál pro pozdější zpracování poskytuje kamera ve dne i v noci díky barevnému obrazu.

(TiOC) sjednocuje 24 hodin denně, sedm dní v týdnu barevné monitorování dané scény, aktivní zastrašení a AI funkce do jednoho inteligentního, inovativního řešení. Tím výrazně šetří finanční náklady a také čas při instalaci. Naopak u klasického bezpečnostního systému je pořizovací cena za příslušenství vyšší. Ať už se jedná o externí mikrofon, reproduktor, detektor pohybu a výstražné světlo, nemluvě o dodatečném čase a nákladech na instalaci.

Co všechno TiOC nabízí?

Barevný záznam
Dostatek průkazných informací je při získávání důkazů klíčový. Díky špičkové technologii Full-color poskytuje Dahua TiOC barevný záznam ve dne i v noci, což výrazně zvyšuje schopnost identifikovat podezřelé a zároveň zvyšuje kvalitu videozáznamu.

Aktivní zastrašení a spuštění alarmu v reálném čase
Namísto spoléhání se na záznam videa jako důkazu po události, umožňuje TiOC reagovat ihned během události pomocí funkcí Active Deterrence a Real-time Alarm, které mohou významně zabránit takové události. Aktivní odrazení je založeno na červeném a modrém světle, které je umístěno ve spodní části kamery. Toto světlo je viditelnější v porovnání s bílým i v husté mlze nebo při silném dešti. Vylepšený reproduktor s intenzitou až 110 dB s možností volby varovného zvuku sirény nebo hlasu.

Push-Alarmové notifikace do aplikace
Dohledová mobilní aplikace přijímá oznámení v reálném čase z kamery, což umožňuje uživatelům reagovat rychle, například pomocí funkce obousměrného hovoru. Mobilní aplikace také podporuje funkci aktivace / deaktivace notifikací jedním kliknutím, která uživatelům přináší velké pohodlí.

Inteligentní funkce
Falešný poplach je pro uživatele vždy považován za nežádoucí element, který vyžaduje vaši pozornost a kontrolu. Díky perimetrické ochraně podpořené umělou inteligencí a detekcí pohybu SMD Plus, nabízí Dahua TiOC spolehlivou a přesnou funkci alarmu s konkrétním zaměřením na osoby a vozidla s filtrováním nežádoucích objektů, jako jsou zvířata, listy nebo další objekty, které narušují snímanou scénu.