Hledaný muž se přišel přihlásit na policii s drogami v kapse

Zveřejněno v Krimi západ
Od - pátek, 26. leden 2024 15:04
Hledaný muž se přišel přihlásit na policii s drogami v kapse Foto: Policie ČR

Pořádné překvapení čekalo na policisty poté, co za nimi přišel starší muž, který se poznal na fotce v databázi hledaných osob. Při osobní prohlídce totiž našli sáček s bílou krytalickou látkou. Muž byl podle následných testů pod vlivem drog.

Na obvodní oddělení Plzeň-střed se ve středu 24. ledna dostavil starší muž s tím, že se poznal na fotografii na internetových stránkách policie v databázi hledaných osob a přišel se tedy sám přihlásit. "Po muži bylo vedeno celostátní pátrání z důvodu podezření ze spáchání trestné činnosti majetkového charakteru spáchané mimo Plzeňský kraj," uvedla policejní mluvčí Michaela Raindlová.

Policisté tedy hledaného muže zadrželi. Při osobní prohlídce ale na ně čekalo pořádné překvapení v podobě tří igelitových sáčků s bílou krystalickou látku, které měl muž v kapse. Hledaný byl navíc pod vlivem drog, kdy měl pozitivní test na amfetamin/metamfetamin. "Policisté sáčky zajistili a poslali na odbornou expertízu," doplnila mluvčí s tím, že ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu.