Do budovy centrálního obvodu naběhla úklidová četa

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - úterý, 24. březen 2020 13:58
DSC05690 Foto: ÚMO 3

Chodby a velké zasedací místnosti budovy Úřadu Městského obvodu Plzeň 3 prošly důkladnou ochrannou a preventivní dezinfekcí v důsledku s opatřeními proti šíření koronaviru Covid – 19.

Foto: ÚMO 3

„Využili jsme nařízeného omezení provozu úřadu a objednali jsme odbornou firmu k provedení ochranné a preventivní dezinfekce všech společných prostor v budově úřadu," informuje David Procházka, starosta plzeňského centrálního obvodu.

Byť je v současné době provoz úřadu omezen a velká část zaměstnanců využívá možnosti pracovat „home office“, stále se v úřadu nachází početná skupina lidí, která vyřizuje nezbytné provozní a také úřední záležitosti pro občany.

„Dezinfekce suchou parou je právě vhodné použít v silně exponovaných prostředích, jako jsou úřady, nemocnice, zdravotnická zařízení a také pečovatelské ústavy. Chceme ochránit jak pracovníky úřadu, tak jeho návštěvníky, pro které je i u vstupu připraven dávkovač na dezinfekci rukou. Přesto veřejnost prosím, aby v současné době pokud možno nenavštěvovala budovu úřadu a omezila se na telefonický či elektronický styk s úřadem," dodává David Procházka.