Zápas pro školy. Nástupní medailonky pro fotbalisty Plzně připravily děti

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - pátek, 29. listopad 2019 11:39
49137158001_6633E8F668_K Foto: FCVP

Projektu Viktorka do škol je věnovaný nedělní zápas Viktorie Plzeň proti Bohemians 1905. Děti ze spřátelených základních škol připravili hráčům nástupní medailonky.

Nakreslete portréty všech hráčů Viktorky a trenéra Pavla Vrby. Hráči si z nich sami vyberou ty nejpovedenější, které použijeme jako nástupní medailonky před utkáním s Bohemkou. Takový úkol dostalo na dvacet základních škol v Plzni a okolí, které jsou zapojeny do projektu Viktorka do škol. A do Doosan Areny tento týden dorazilo opravdu velké množství povedených obrázků! „Množství portrétů nás opravdu mile překvapilo. Všechny se dostaly do rukou samotných hráčů, kteří si vybrali ty nejpovedenější. Ty budou v neděli před utkáním využity jako nástupové medailonky při představování základní sestavy našeho týmu,“ vysvětlil mluvčí klubu Václav Hanzlík.

Samotní hráči se při výběru velmi dobře bavili. „Musím uznat, že některé portréty byly prakticky dokonalé. Ale potěšily mě i ty od nejmenších,“ pravil během výběru brankář Aleš Hruška. „Všem zúčastněným školám děkujeme a těšíme se, že nám přijdou v neděli fandit přímo na stadion. Věřím, že si zápas užijí a my jim uděláme radost v podobě výhry,“ doufá záložník Dominik Janošek. Všechny obrázky hráči na závěr podepsali a děti je dostanou zpět i s cenným autogramem.