Tarotový horoskop na týden 15. 11. 2021– 21. 11. 2021

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - pondělí, 15. listopad 2021 05:43
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 15.11. 2021 – 21.11.2021, 45. TÝDEN – Blázen: Vstupme do neznáma!

BERAN – 8 pentaklů

Berani, makejte! Tento týden se nepůjde ničemu vyhnout, ani to nijak okecat. Budete si muset máknout a dokázat, že vaše síla je nedozírná.

BÝK – 4 pentaklů

Býci, osvoboďte se! Vaše obvyklé nastavení, váš přístup k hmotě vás bude tento týden spíše brzdit. Najděte si čas na radosti a nechte úkoly, ať se dělají samy.

BLÍŽENCI – 8 mečů

Blíženci, uklízejte! Tento týden bude třeba oddělit zrno od plev a vyhodit to, co už vám neslouží. Podívejte se přísným okem na vaší situaci a jednejte ve svém nejlepším zájmu.

RAK – 3 pohárů

Raci, oslavujte! Tento týden se snažte nebýt sami a otevřít se zážitkům, které na vás čekají. Radujte se z toho, co máte a sdílejte to s ostatními. Rádi budete všichni

LEV – Hvězda

Lvi, zkuste mystiku! Tento týden možná zažijte něco, co není obvyklé. Nesnažte se to vysvětlit hlavou, ale poddejte se vyšším sférám. Mají pro vás důležitou informaci.

PANNA – Královna mečů

Panny, soustřeďte se na sebe! Tento týden bude nejdůležitější vaše cesta a rozhodnutí, které na ní uděláte. Nenechte si do toho mluvit a udělejte to, co je správné hlavně pro vás.

VÁHY – 2 pentaklů

Váhy, zvažujte! Tentokrát máte povoleno váhat, protože potřebujete čas si uspořádat myšlenky a pocity před důležitým krokem. Neukvapujte se, dokud vše nepromyslíte.

ŠTÍR – Páže pentaklů

Štíři, utrhněte si! Tento týden vám někdo nabídne možnost získat něco bez zásluh. Nebojte se toho, je to naprosto v pořádku a berte si, co se vám předkládá.

STŘELEC – 4 holí

Střelci, vstaňte! Tento týden využijte všechny vaše těžké zkušenosti, abyste se posunuli výš. Všechno, co umíte a čím už jste prošli, vám umete cestu vpřed.

KOZOROH – 8 pohárů

Kozorozi, najděte si cestu! Tento týden máte možnost se vydat vzhůru. Stačí se jen oprostit od emocí a mít se více rádi. Na hladině, ke které míříte, se budete moct znovu nadechnout.

VODNÁŘ – Rytíř mečů

Vodnáři, bojujte! Opřete se do všeho, co na vás tento týden čeká. Nedejte se zastavit ani zastrašit, zbraně máte a trumfy jsou na vaší straně.

 RYBY - 6 pohárů

Ryby, sdílejte! Máte toho v sobě tolik, co můžete dát. Uvědomte si, jak cenné to je, a nebojte se o to podělit s ostatními, které to velmi obohatí.

Použité karty: True Black Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou dvou českých tarotových sad a autorkou knihy Čas na tarot, která vyšla na podzim 2020.