Tarotový horoskop na týden 22. 11. 2021– 28. 11. 2021

Zveřejněno v Pro ženy
Od - pondělí, 22. listopad 2021 06:07
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 22.11. 2021 – 28.11.2021, 46. TÝDEN – 5 pentaklů: Pomáhejme si!

BERAN – 7 mečů

Berani, dívejte se kolem sebe! Tento týden na vás možná čeká nějaké nebezpečí, které sice není velké, ale je zbytečné, protože se dá snadno zaplašit, když budete ve střehu. Buďte!

BÝK – 10 pohárů

Býci, pomáhejte! Buďte ohleduplní a sledujte, co můžete udělat pro druhé. Tento týden se snažte vnímat, co se děje kolem vás a nebojte se zasáhnout do děje. Pomůže to pak i vám.

BLÍŽENCI – Král holí

Blíženci, vládněte! Máte velkou sílu a tu je potřeba tento týden ukázat. Nedejte se zmást nebo vtáhnout někam, kam sami nechcete a nebojte se jasně proti tomu vymezit. Máte na to!

RAK – Vůz

Raci, jeďte vpřed! Tento týden vám nic nestojí v cestě, abyste vyrazili za svými cíli nebo si splnili své sny. Stačí jen udělat první krok a nebát se toho, co vás čeká dál.

LEV – Král mečů

Lvi, držte se! Tento týden si budete muset odepřít něco, co byste rádi měli. Je to pro vaše dobro, takže se nehádejte a raději ukažte moudrost a velkorysost.

PANNA – Viselec

Panny, počkejte si! Možná, že už jste jen kousek od cíle, ale přesto není možné ho uspěchat. Buďte trpěliví, nechte věci samy plynout, a nakonec dojdete tam, kam jste chtěli.

VÁHY – Císař

Váhy, dospějte! Tento týden bude potřeba, abyste byli moudří a vyrovnaní, pevní ve svých rozhodnutích a zralí. Nenechte se rozhodit, buďte důstojní a držte se své hodnoty.

ŠTÍR – Císařovna

Štíři, nechte se vést ženou! Tento týden vám něco velmi důležitého přinese krásná a schopná žena. Vezměte si to od ní, protože je to moc cenné a prospěšné.

STŘELEC – 8 pentaklů

Střelci, pracujte! Úkol, na kterém pracujete, je třeba precizně provést. Neuhýbejte od toho, nehledejte cestičky a věnujte se pilné práci. Ta jediná teď pomůže.

KOZOROH – Síla

Kozorozi, opřete se! Možná to ani nevíte, kolik sil máte kolem sebe, o které se můžete opřít. Ať už jsou vidět nebo ne, jsou tu pro vás, tak je využijte, když je budete potřebovat.  

VODNÁŘ – Páže mečů

Vodnáři, napojte se! Někde vysoko nad vámi je velký Zdroj, který můžete využít. Dejte na svou intuici a šestý smysl a snažte se jim nejen věřit, ale také je rozvinout.

 RYBY - Eso mečů

Ryby, chopte se výzvy! Tento týden objevíte novou příležitost, která sice nebude jednoduchá, ale bude mít velkou perspektivu. Nadechněte se a jděte do ní!

Použité karty: Fantome Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou dvou českých tarotových sad a autorkou knihy Čas na tarot, která vyšla na podzim 2020.