Tarotový horoskop na týden 29. 11. 2021– 5. 12. 2021

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - pondělí, 29. listopad 2021 05:07
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 29. 11. 2021 – 5.12.2021, 47. TÝDEN – Prázdná karta: Všechno je možné  

BERAN – Páže pentaklů

Berani, obrňte se! Ne, že by se na vás tento týden valilo něco obtížného, ale bude lepší, když si raději všechno nebudete připouštět a budete se preventivně držet zpátky.

BÝK – Král pentaklů

Býci, seďte doma! Vládnout svému životu můžete tento týden z pohodlí domova. Důležitý bude váš pocit bezpečí, stabilní zázemí a klid na každé rozhodnutí.

BLÍŽENCI – 8 pentaklů

Blíženci, pracujte! Tento týden to nepůjde jinak, než rukama a tvrdou dřinou. Zaměřte se na výkony a soustřeďte se na to, co máte dodělat, abyste měli vše hotovo.

RAK – Král mečů

Raci, braňte se! Možná na vás tento týden někdo zaútočí, možná se jen nebudete cítit bezpečně. V každém případě se dívejte kolem sebe a nebojte se ubránit to, co je vám cenné.

LEV – 3 pentaklů

Lvi, tvořte! Už moc nechybí, abyste dokončili velké dílo nebo se vypořádali s resty. Zkuste se do toho obout a využít k tomu svou tvořivost, půjde vám to snáze.

PANNA – 9 holí

Panny, zpomalte! Tento týden se není třeba o nic usilovat, o nic se snažit nebo něco řešit. Stáhněte se do ústraní, čerpejte sílu a zůstaňte v klidu. Nic vám neuteče.

VÁHY – Královna mečů

Váhy, buďte drsní! Tento týden dostanete příležitost se vypořádat s něčím, co už dlouho chodí kolem a omezuje vás to. Narovnejte se a bude-li to nutné, bodněte!

ŠTÍR – 6 holí

Štíři, ukažte se! I když se často raději schováváte, tento týden se předveďte! Máte toho tolik, o co se můžete podělit, tak to zahalte do zářivých barev a prodejte to!

STŘELEC – Eso pohárů

Střelci, pijte! Nemusí to být právě alkohol, ale naplňte se hlavně dobrými pocity, hezkou náladou a čistými emocemi. Nejen tento týden si můžete dovolit řešit věci srdcem.

KOZOROH – Velekněžka

Kozorozi, mystiku! Nejen tento týden máte k dispozici bohaté zdroje síly a pravdy, které vám mohou v mnohém pomoci. Nebojte se se na ně obrátit.

VODNÁŘ – 3 holí

Vodnáři, sledujte! Dívejte se dopředu a vyhlížejte, co se k vám blíží. Čím dříve to uvidíte, tím více budete mít času na přípravu a dokonalé využití toho, co dostanete.

 RYBY - Vůz

Ryby, kupředu! Tento týden se nenechte ničím zastavit a jeďte! Můžete mířit vysoko, protože máte sílu a odvahu si vybojovat přesně to, co si už dlouho přejete. Tak vzhůru za tím!

Použité karty: Runik Tarot by Lo Scarabeo

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou dvou českých tarotových sad a autorkou knihy Čas na tarot, která vyšla na podzim 2020.