×

Varování

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 9995

Světoví biatlonisté budou závodit pod Velkým Javorem

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - čtvrtek, 23. leden 2020 16:55
ibu-cup-biathlon-1-foto-woidlife foto: Velký Javor

Těsně za česko-německé hranice, pod Velký Javor, přijede ve dnech od 4. do 9. února na 350 biatlonistů z různých koutů světa. V bavorském středisku se konají závody IBU CUPu, tedy zálohy prestižního světového poháru. Pokud jste fanoušky biatlonu, můžete se zapojit do naší soutěže o volné vstupenky.

Soutěž o jednodenní vstupenky na biatlonové závody na Velkém Javoru: Otázka: Jak se jmenuje česká biatlonistka, která v tomto ročníku jako jediná skončila na medailových pozicích ve světovém poháru v biatlonu? Správnou odpověď posílejte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 29. ledna. Tři výherci, kteří získají po dvou vstupenkách, budou následně zpět kontaktováni.

Závod IBU Cup se bude v areálu Hohenzollern Stadion konat od 4. do 9. února, v úvodu jsou na programu oficiální tréninky, hlavní závody se budou konat o víkendu 8. - 9. února. Na tréninky jsou vstupenky zdarma. Jednodenní vstupenku pořídíte za 4 eura, dvoudenní pak 7 euro.

Program závodů: 8. 2. 11:00 Sprint žen 8. 2. 14:00 Sprint mužů 9. 2. 11:00 Hromadný start žen 9. 2. 13:00 Hromadný start mužů