Viktoria věnuje zápas s Libercem Nadaci pro transplantaci kostní dřeně. Soutěžíme o lístky

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - středa, 6. listopad 2019 10:28
IMG_4180 foto: M. Osvaldová

Logo Nadace pro transplantace kostní dřeně na dresech v zápasech Ligy mistrů a Evropské ligy. Speciální aukce dresů týmů z Ligy mistrů. Viktoriánská tramvaj na podporu Nadace a nyní další velký projekt. Nejbližší domácí zápas se Slovanem Liberec, který se hraje 10.  listopadu od 14:30 v Doosan Aréně bude věnován právě NTKD. A s naším serverem můžete jít tradičně zdarma, stačí odpovědět správně na jednu otázku.

Soutěž o dvě vstupenky na zápas FC Viktoria Plzeň - Slovan Liberec: Otázka: Jak se jmenuje jeden z nejlepších českých hráčů ve světě eSportu, který sbírá pro Viktorii Plzeň trofeje jako na běžícím pásu? Nápovědou může být, že i on vstoupí v neděli do Registru dárců. Správnou odpověď posílejte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do čtvrteční 8. hodiny, výherce, který získá dvě vstupenky na zápas, bude následně kontaktován prostřednictvím e-mailu.

Do utkání nastoupí viktoriáni poprvé v lize s dresy, které mají na zádech logo Nadace pro transplantace kostní dřeně. Celý zápas totiž bude věnován na její podporu. A tomu odpovídá i předzápasový program. Již ve 12:30 bude na točně U Zvonu přistavená speciální nadační tramvaj. V jejích útrobách na vás v tu dobu bude čekat známý zpěvák Marek Ztracený, jedna z viktoriánských legend Daniel Kolář, populární youtuber Pedro, dlouhodobě jeden z nejlepších českých hráčů ve světě eSportu Lukáš Pour alias T9 Laky a Jakub Brabec, který do zápasu s Libercem nebude moci zasáhnout kvůli karetnímu trestu. Ti všichni přímo na místě podpoří NTKD tím, že vstoupí do Registru dárců a zároveň se vám rádi podepíší na speciální plakát, který si budete moct přímo na místě zakoupit. Právě koupí plakátu přispějete rovněž na NTKD. Autogramiáda bude ukončena ve 13:45 tak, abyste se následně pohodlně přesunuli do Doosan Areny na duel s Libercem.

„Podpora Nadace je velice důležitá. Tyhle věci přesahují fotbal a my se k tomu velmi rádi přidáváme. Věnovat celé utkání je skvělý nápad a my k tomu jako tým chceme přispět hlavně dobrým fotbalem, který fanoušky poteší,“ říká fotbalový univerzál Adam Hloušek, který do Registru dárců vstoupil právě při představení speciální tramvaje na podporu NTKD.