Plzeňská Šeříkovka zažije ojedinělý karneval. S námi můžete jít zdarma

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - úterý, 29. říjen 2019 11:16

Žánrově výjimečný večírek nabídne 2. listopadu KD Šeříková. Na své si přijdou všichni, kdo mají rádi reggae, rap, taneční rytmy, ale třeba také balkánskou muziku. Harvest Pilsen Carnival bude hostit jména jako Nevereš /Cocoman, Dr. Kary, Messenjah/, Cooectiv, F.i.l, Tabasker, W23 aka Wilda Panda či Poeta. Jako tradičně můžete jít s námi zdarma.

Soutěž o dvě vstupenky na Harvest Pilsen Carnival: Otázka: Napište název alespoň jedné skupiny, která dorazí na Harvest Pilsen Carnival. Správnou odpověď napište na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do středeční 12. hodiny. Výherce dvou vstupenek bude následně kontaktován.
Cocoman, Dr. Kary a Messenjah se spojili ke spolupráci pod značkou Nevereš v Cocomanově produkci Sirene Factory. "Tři kouzelníci, gentleman, bojovník a zvíře" - tak je někteří popisují, a zřejmě nebudou daleko od pravdy. To nejlepší z dancehallu a EDM přivezou do KD Šeříková. Colectiv spojuje reggae a rap v jednom, což je přinejmenším neobyčejné. Jihočeský umělec vystupoval na festivalech jako Mighty Sounds, Hip Hop Kemp či Beats for Love. Spolupracoval s umělci jako Smola a Hrušky, Mc Ryhha (SK) či zmíněný Messenjah. V KD Šeříková představí svoje pohodové i nekompromisní beaty. Nejoriginálnější interpret, který v KD Šeříková kdy byl - to jsou Tabasker. Klezmerová hudba, gypsy, balkánský styl - to všechno smíchané dohromady tvoří velice zajímavou směsici, na kterou si zatancujete a zařádíte. Věnují se také buskingu - pouličnímu vystupování. V KD Šeříková je však zažijete v suchu a v teple pod střechou. Wilda Panda aka W23 patří mezi českou špičku reggae žánru, kam řadíme například také Michala Šepse. O jeho kvalitách svědčí například i to, že Wilda Panda je dvorní DJ Dr. Karyho.