Populární Odyssea roztančí Šeříkovku. Soutěžíme o vstupenky zdarma

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - pondělí, 4. listopad 2019 10:14

Příznivci plzeňské kapely Odyssea si dají dostaveníčko v KD Šeříková. Na 9. listopadu se chystá velký koncert, na němž vystoupí také blues-rocková skupina Pohoda. Začátek je ve 20 hodin a na celý večer s námi můžete jít zdarma.

Soutěž o dvě vstupenky na koncert skupin Odyssea a Pohoda: Otázka: Napište jméno alespoň jednoho člena skupiny Odyssea. Odpověď napište na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do středeční 8. hodiny. Výherce, který získá dvě vstupenky, bude kontaktován.

Plzeňská rocková líheň dala v 70. letech tuzemsku několik kvalitních tancovačkových kapel. Asi nejznámější a nejoblíbenější z nich se stala Odyssea, která se jako jedna z mála souborů tohoto typu dokázala prosadit i na koncertních pódiích. Především proto, že instrumentální dovednosti nevyužila jen k přehrávání tvorby zahraničních kapel, ale dokázala se prosadit reportoárem složeným takřka výhradně z autorských písní. Dalece překročila hranice tohoto žánru a představuje spíše melodický rock. V KD Šeříková bude hrát v domácím prostředí, zajisté s velkou podporou místních fanoušků.

Personálně spřízněná je s ní druhá kapela tohoto večera – Pohoda Jana Nového Cimbury, která taktéž zaujímá výrazné místo nejen na regionální hudební scéně. Její doménou je blues rock, jenž si za ta léta její existence získal taktéž spoustu posluchačů.