×

Varování

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 9969

Prát prádlo on-line už můžete i v Plzni a okolí

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - čtvrtek, 16. červenec 2020 16:01

On-line nakupování potravin, oblečení či elektroniky s donáškou až domů nebo objednávky pizzy či jiných dobrot k večerní televizi pro nás už dávno nejsou nic neobvyklého. Představte si ale, že byste mohli jít ještě dál, a sice zařídit si on-line i vyprání! Až tam totiž zašla on-line čistírna a prádelna Cleany.cz, jejíž služby můžete nově využívat i v Plzni a okolí.

Cleany.cz působí na trhu už více než rok a díky propracovanému systému vám dokáže ušetřit spoustu času, který můžete strávit příjemnějším způsobem, než je čištění, praní a žehlení prádla. Služba funguje na jednoduchém principu – vy si v on-line formuláři vyberete čas a místo, kde má kurýr oblečení vyzvednout, předáte mu je a pak už jen počkáte, až vám ho přiveze voňavé a nažehlené zpět.

Kdy se vyplatí využít on-line čistírnu Cleany.cz?

  1. Čištění společenského oblečení

Dostali jste pozvání do divadla či na galavečer, který si žádá řádný dess code. Bohužel váš oblek dostal na poslední svatbě trochu zabrat a vy jste ho nestihli nechat vyčistit. Než se vypravíte do ulic hledat otevřenou čistírnu, raději sedněte k počítači a najděte si Cleany.cz. Do druhého dne budete mít oblek doma připravený k použití, a to bez nervů!

  1. Čištění zimního oblečení

Zimní bundy a lyžařské kalhoty se letos v zimě sice nestihly moc umazat, ale před uložením do skladovacích prostor by si zasloužily trochu péče. Pravidelné posezónní čištění prodlouží životnost vašeho oblečení, vyplatí se proto do něj investovat. To platí i o zimní kabáty a kašmírové svetry, které si během zimy tak rádi oblékáte.  Navíc, když zimní oblečení necháte vyčistit po sezóně, bude na tu další připravené a vy se na podzim vyhnete nepříjemnému překvapení.

  1. Neobvyklé materiály

Praní a žehlení pro vás není problém, to zvládáte levou zadní! Jenom si nevíte rady s vlněnými koberci, které máte na chatě nebo se závěsy v oknech. I takové problémy dokáže Cleany.cz vyřešit za vás. Poradí si i s čištěním spacáků, kožených bund i svatebních a společenských šatů. Cleany.cz totiž spolupracuje s kvalitními čistírnami, které si pečlivě vybírá.

  1. Návrat z prázdnin

Cleany.cz se s klidem postará i o větší objemy špinavého prádla. Když se vrátíte z dovolené, vaše ratolesti dovezou kopy špinavého prádla z tábora nebo ze soustředění a vy musíte druhý den do práce, stačí se obrátit na Cleany.cz a poslat kila špinavého prádla k profesionálům. Místo pobíhání mezi pračkou a žehlicím prknem si tak klidně můžete sednout na balkon a dočíst rozečtenou knížku nebo si vyrazit za zábavou.

  1. Kdykoliv to budete potřebovat

Pravděpodobně jste si nikdy neřekli, že chcete jít raději žehlit než do kina nebo na drink s přáteli. Proto, abyste si nemuseli vybírat a trávit čas s pračkou a žehličkou, je tu Cleany.cz. Jejich služby jsou vymyšleny tak, aby vám zjednodušily a zpříjemnily život.

Pokud je pro vás váš volný čas vzácný, prozkoumejte možnosti a výhody, které vám nabízí klub Cleany.cz a udržte své oblečení v nejlepší kondici po co nejdelší dobu.

PR