Osobnosti přejí Plzeňanům do nového roku/2. díl

Nový rok 2020 je tady tady. Všichni jsme plni očekávání, předsevzetí a máme spoustu přání a snů. Známých plzeňských osobností jsme se ptali na to, co přejí Plzeňanům i samotné Plzni do nového roku.

Roman Zarzycký (ANO), první náměstek primátora:
Všem lidem přeji do Nového roku hlavně pevné zdraví, pohodu, klid a v jejich okolí vždy někoho, kdo je má rád a komu mohou svou lásku opětovat. V roce 2020 přeji našim spoluobčanům co nejméně stresu, mnoho radosti a aby se jim splnila všechna jejich nejtajnější přání.

Martin Stránský, herec a dabér:
Všem bych přál jen to nejlepší, hodně obecné spokojenosti a hlavně, abychom se k sobě chovali trochu víc slušně, než to děláme doteď. A sám pro sebe bych si přál, abych nemusel pokaždé, když jdu ráno do divadla, řešit nějaké somráky, kteří mě otravují.

Lucie Kantorová (ANO), členka Rady města Plzně:
Plzeňanům přeji do Nového roku především zdraví, aby byli spokojení, naplněni láskou a všeobecně aby se měli dobře.

Tomáš Vnuk, futsalista Interobalu Plzeň a české reprezentace:
Plzni bych popřál hodně spokojených obyvatelů, málo kriminality, aby se Plzni podařilo dokončit všechny rozjeté projekty podle představ a aby lidé zde a v okolí žili spokojeně. A na závěr to hlavní, všem přeji do nového roku hodně zdraví.

Michal Vozobule (TOP 09), náměstek primátora Plzně:
Do Nového roku bych Plzeňanům popřál hlavně zdraví, to je klíč ke všemu. Chtěl bych občany poprosit o to, aby s námi byli někdy trpěliví, snažíme se dělat spoustu věcí ve městě, které bohužel někdy zasahují do života lidí více, než by si představovali. Snažíme se město rozvíjet a spravovat tak, aby se v něm co nejlépe žilo. Někdy to obnáší nějaké drobnější omezení.

Jonáš Forejtek, tenista:
Všem Plzeňanům bych popřál hlavně hodně štěstí, a ať se jim podaří všechno tak, jak si sami přejí.