Osobnosti přejí Plzeňanům do nového roku/ 2. díl

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - středa, 30. prosinec 2020 14:31
new-years-day-5703672_1920 ilustrační, pixabay

Rok, který změnil životy všech, právě končí. Jsme plni očekávání, předsevzetí a máme spoustu přání a snů. Známých plzeňských osobností jsme se ptali na to, co přejí Plzeňanům i samotné Plzni do nového roku.

Ilona Mauritzová, hejtmanka Plzeňského kraje: Moje přání je, abychom byli všichni zdraví a měli velké množství empatie, abychom nezapomněli na solidaritu, kterou jsme v sobě v tomto roce našli a po této stránce na všechno navázali.

Petr Straka, hokejista HC Škoda Plzeň: Popřál bych nejen Plzeňákům, ale úplně všem lidem, ať ten rok je lepší než letos. Protože letos to fakt stálo za ho***.

Tomáš Holub, plzeňský biskup: Popřál bych, abychom vnímali, že když se jede tunelem, tak je na konci světlo. A že to, čemu věříme je, že nejedeme tunelem bez světla. Abychom ho na konci vyhlíželi. Dostaneme se k němu, když na jedné lodi budeme držet pohromadě.

Pavel Režný, herec a držitel Ceny Thálie: Plzeňanům bych rád do nového roku popřál v první řadě zdraví. Zdraví je alfa a omega šťastného a spokojeného života. Kdy jindy si to víc uvědomujeme, než teď. A taky samozřejmě, aby nezanevřeli na kulturu v našem městě a po znovuotevření divadla se do něj zase přišli pobavit a zapomenout na starosti všedního dne.