Mladík Kantner si po další prohře nebral servítky: Z naší strany to bylo šílené

Od - neděle, 19. leden 2020 20:25
kantner Matyáš Kantner. foto: ilustrační

Dva venkovní zápasy, nula bodů a skóre 3:12. Hokejistům Plzně poslední dva duely v Liberci a v Brně hrubě nevyšly. Po duelu na Moravě tak například útočník Matyáš Kantner přiznával, že šlo o výkony naprosto šílené. "Byli jsme posr..."," prohlásil mladík Škodovky.

Jak hodnotit takový zápas? Porážka 2:5? To asi hovoří za vše. Od nás to nebyl dobrý zápas. V první třetině nám odskočili o dva góly, a pak už se to špatně dotahovalo.

Pozitivní může být, že jste využili dvě přesilovky.. Přesto bych řekl, že paradoxně naše přesilovky nebyly tak dobré. Můj gól třeba nebyla úplně přesilovková kombinace, puk vyplaval od mantinelu a dostali jsme se do situace dva na jednoho. Navíc ho přebíjí gól na 1:3, který jsme dostali. Něco takového se nemůže v dospělém hokeji stát. (Po Kantnerově špatné přihrávce se trefil z úniku Plekanec, pozn. red.)

V momentě, kdy jste snížil na 2:3 to vypadalo, že se nadechujete k náporu. Místo toho ale přišel gól na 4:2.. Byla to škoda. Kdybychom srovnali na 3:3, mohlo to být jiné. Nestalo se, oni dali na 4:2 a ve třetí třetině si zápas už pohlídali.

Za dva zápasy jste inkasovali 12 gólů. Co k tomu říct? Určitě musíme zapomenout, protože nic jiného se s tím udělat nedá. Kdybychom si alespoň o našich výkonech mohli říct, že  byly dobré, ale to se nedá. Bylo to z naší strany naprosto šílené. Nebyli jsme teď na ty venkovní zápasy připravení, byli jsme pos*aní. Musíme se zlepšit.