×

Varování

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 9969

Když nový plot, tak ze Stavebnin Libušín

Zveřejněno v Dům & Zahrada
Od - pondělí, 3. květen 2021 11:02
stavebniny libušín plzen cz Zdroj: Stavebniny Libušín

Pokud hledáte plot, o který se nemusíte starat navzdory rozmarům počasí a má nadčasový design, bude pro vás pravá volba betonový plot. Můžete se do stavby betonového plotu pustit sami. Vše co budete potřebovat, koupíte ve Stavebninách Libušín.

Věděli jste, že z betonu stavěli už v době Antiky? Tento časem prověřený materiál vám bude sloužit mnoho let a zajistí vám soukromí před zvědavými pohledy i povětrnostními vlivy. Na výběr máte z několika vzorů a provedení. Rychlá stavba betonového plotu spočívá v montáži základního setu, který se skládá z betonových desek a betonových sloupků, do kterých se desky zasouvají.

Hlavní výhody betonového plotu jsou:

  • jednoduchá montáž
  • cenová dostupnost
  • odolnost a bezúdržbovost
  • dlouhá životnost
  • nadčasový design
  • variabilita konstrukce

Zeptali jsme se odborníků ze společnosti Stavebniny Libušín Ivo Klug s.r.o., jaký je o betonové ploty u nich ve společnosti zájem a co by vám poradili při výběru betonového plotu.

Zdroj: Stavebniny Libušín

„Zájem je veliký, především teď na jaře, kdy se každý pouští do venkovních prací a zjišťuje, že by si dům či pozemek zasloužil nový kabát v podobě nového plotu. Nabízíme velmi kvalitní ploty od českého výrobce, na které jsme nezaznamenali doposud žádnou reklamaci.  Betonový plot lze postavit v jakémkoli terénu, s výpočtem potřebných dílů rádi poradíme osobně na pobočce ve Starém Plzenci nebo emailem. Na našich webových stránkách www.stavebniny-libusin.cz v sekci e-shop je přehledně zpracovaná nabídka betonového plotu, která krásně poslouží i jako předběžná kalkulace.“

Ve Stavebninách Libušín si můžete materiál na stavbu plotu objednat přes eshop, nebo osobně navštívit prodejnu Stavebniny Libušín ve Starém Plzenci, kde jsou ploty složené. Zakoupený materiál vám přivezou až na stavbu. Vlastní auta s hydraulickou rukou, kdy vám složí materiál, kam budete potřebovat. Stavebniny Libušín jsou s širokým sortimentem partnerem pro drobné stavebníky i velké stavební firmy. Pro zákazníky mají připravené množstevní a věrnostní slevy.

Vizitkou společnosti jsou spokojení zákazníci již od roku 1993.

Stavebniny Libušín Ivo Klub s. r. o., Libušínská 125, Plzeň 326 00, tel.: 377 240 488

Zdroj: Stavebniny Libušín
PR

Fotogalerie