×

Varování

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 9969

Již 25 let tvoří Ball v Dýšině obal budoucnosti a stále nabírá nové zaměstnance!

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - úterý, 15. prosinec 2020 13:18

Rok 2020 byl pro mnoho firem stěžejním. Některé byly nuceny omezit svoji výrobu, jiné dokonce úplně zavřít. Pro společnost Ball Beverage Packaging v Dýšině byl ovšem tento rok ve znamení oslavy 25. výročí firmy a otevření další výrobní linky na nápojové plechovky.

Po nápojových plechovkách je v posledních letech u nás i ve světě stále větší poptávka. V Ballu v Dýšině u Plzně se tento 100% recyklovatelný obal vyrábí již 25 let a vyváží se do celého světa pro největší nápojové společnosti. Společnost je součástí koncernu působícím ve více než 120 světových lokalitách, což pobočce v Dýšině umožňuje zaujmout silné postavení na trhu hliníkových obalových materiálů.

Na podzim tohoto roku Ball úspěšně zahájil výrobu na druhé výrobní lince, což obohatilo i produktové portfolio. Roční výrobní kapacita se tak zvýšila z původních 600 miliónů na 1,3 miliardy plechovek. S expanzí závodu v Dýšině společnost Ball i přes korona krizi na trhu práce stále nabírá nové zaměstnance! Nabízí svým zaměstnancům stabilní zaměstnání a řadu benefitů jako příspěvek na dopravu nebo penzijní připojištění, nadstandardní příplatky za práci o víkendu a v noci, dotované stravování na pracovišti nebo stravenky a další roční benefity. Více informací na www.ballcorp.cz.

“Stavíme na dlouhodobých historických úspěších společnosti. Jsme pyšní na naše výsledky a vývoj, který je silným základem pro naše budoucí směřování. Reagujeme krátkodobě i dlouhodobě na ekonomickou situaci i zákaznické a spotřebitelské požadavky a přání. I proto jsme letos oslavili již 25. výročí.” dodává Radek Mádr, ředitel společnosti Ball Beverage Packaging Czech Republic s.r.o.