Jako Bayern Mnichov. Fotbalisty Viktorie Plzeň bude vozit autobus z limitované série

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - sobota, 15. únor 2020 11:29
49530583212_5936662c53_k Foto: FCVP

Fotbalisté Viktorie Plzeň budou využívat nový klubový autobus, který pochází z limitované série 100 kusů od německého výrobce MAN. Nejvíce výrazná je na něm fanouškovská vlajka v zadní části a přehled klubových úspěchů. Viktoriáni s ním absolvují cestu už na první jarní ligové kolo do Opavy. Stejným typem autobusu jezdí například také fotbalisté Bayernu Mnichov.

https://www.youtube.com/watch?v=Ny1FXnAq9CQ&feature=emb_title

Hráče i trenéry čeká na cestách za soupeři veškerý potřebný komfort. Autobus je vyrobený v rámci limitované série ke 100. výročí automobilky MAN a má maximální možnou výbavu. Stejným typem autobusu ke svým zápasům vyjíždí například Bayern Mnichov. Jeho délka je 13,3 a šířka 3,9 metrů. Autobus má celkem 56 míst, tedy o dvě méně než jeho předchůdce. Znamená to více místa na nohy, samozřejmostí je možnost sklopení či vysunutí jednotlivých sedaček do uličky, čímž se prostor ještě zvětší. Nechybí ani čtyřzónová klimatizace, moderní audio i videosystém, lednice, WC, kuchyňka.

Moderní vzhled nového autobusu zaujme na první pohled novým designem. Černou barvu nahradila jedna z klubových barev – modrá. V zadní části pak dominuje velká viktoriánská vlajka s logem klubu. Na boční i zadní části jsou zobrazeny všechny trofeje, které klub v uplynulých letech získal.

„Líbí se nám. Na první pohled je výrazný, v klubových barvách, my jsme spokojeni,“ řekl po první prohlídce za celou viktoriánskou kabinu obránce Radim Řezník. „Hlavně si všichni přejeme, abychom v něm přivezli tolik bodů a úspěchů, jak s tím starým černým,“ přidal se řidič klubového autobusu Václav Bešta.