Čeká nás hodně práce, tuší Viktoriáni. Mohla za další ztracené body únava?

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - neděle, 4. říjen 2020 23:29
OLOPLZ-joel-kobra-ohlasy-1920 Foto: FCVP

Viktoriáni na půdě Olomouce pouze remizovali 2:2 a nepovedlo se jim tak vybojovat všechny tři body, které chtěli po čtvrtečním vyřazení z Evropské ligy za každou cenu získat. „Nevím, jestli to zapříčinila únava, ale z naší strany to byl slabý první poločas a byli jsme rádi za skóre, jaké bylo. V druhém poločase přišlo mírné zlepšení, ale za výkon v prvním poločase jsme si tady nezasloužili vyhrát,“ neskrýval zklamání Adrian Guľa.

Jednou z mála pozitivních věcí byl krásný gól po trase Joel Kayamba – Zdeněk Ondrášek. „Neměl jsem jinou možnost, než to nacentrovat na Kobru. Jsem rád, že se mi to povedlo a dali jsme z toho gól,“ řekl konžský záložník. „Kayi je rychlý. Pořád mu říkám, aby chodil za obránce, protože jeho chytit je pro většinu hráčů skoro nemožné. Jsem rád, že to tak udělal, byl to krásný centr a já jen musel trefit bránu,“ doplnil ho střelec Ondrášek.

Jednatřicetiletý útočník měl ještě jednu velkou příležitost, kdy mohli viktoriáni odskočit na dvougólový rozdíl. Tu však po centru Adriela Ba Louy neproměnil. „Balu mi dal úplně neuvěřitelný balon přes Hubňu, ten na to nemohl dosáhnout, já jsem to měl na hlavě, ale sjelo mi to. Kdybych trefil na 3:1..Byl to klíčový moment zápasu,“ mrzelo Zdeňka Ondráška.

Plzeňané teď mají před sebou reprezentační pauzu, na kterou se upřímně těší. „Jsme rádi, že nás teď čeká přestávka. Je to hlavně o psychice, na té musíme zapracovat,“ vyhlížel Kayamba. „Je čas na to vyčistit hlavu, popracovat na sobě a připravit se na další zápasy,“ souhlasil Ondrášek. „Kluci si potřebují oddychnout a potom si musíme vyhodnotit, kde máme citlivá místa. Čeká nás opravdu hodně práce. Víme, že musíme hrát lépe,“ uzavřel Guľa.