Barevný záznam i v noci. Kamery pomohou také s kriminalitou

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - úterý, 15. září 2020 16:23

Barevný obraz i za zhoršených světelných podmínek. To je hlavní výhoda novinky letošního roku, tzv. full-color kamery s rozlišením 4Mpx. Tyto kamery jsou vhodné jak pro městské scény, výrobní areály, tak také pro rodinné domy.

Významnou novinkou pro letošní rok z řady Pro-AI sou bezpochyby 4Mpx Full-color kamery. Jak už název napovídá, jedná se o kamery, které snímají v barevném režimu, nejen za dne, ale i v noci. Dahua Full-color kamera zachycuje barevný obraz i za zhoršených světelných podmínek. Účinně extrahuje barevné rysy scén, ať už je to člověk, vozidlo nebo prostředí s možností zvýšené kriminality, jako je park v noci nebo tmavé uličky. Pro ještě vyšší přesnost disponuje kamera při video analýze rozpoznáváním objektů na vozidla a osoby. Tímto způsobem je možné také sledovat například pěší zónu a vstup nežádoucích vozidel do této oblasti, nebo vstup osob do zakázaných prostor. V noci kamera může poskytnout policistům potřebné důkazy obohacené o detaily, které může zajistit pouze barevný obraz. Kromě toho lze tato data vyhledávat pomocí inteligentních algoritmů a získat potřebné informace za zlomek času než u běžných kamer.

Kamery jsou vybaveny fixním objektivem s clonovým číslem f/1.0 a Starvis čipem s rozlišením 2Mpx a 4Mpx. Podpůrnými funkcemi pro zamezení rozmazání pohybujících se objektů dělá z produktové řady mimořádně zajímavou alternativu.

Velikost clonového čísla Maximální clonové číslo F1.0, 2,5x více světla než F1.6

Pokročilé ISP Dahua ISP 4.0 výrazně snižuje poměr signálu a šumu

Vysoce výkonný senzor O 30% navýšení množství světla dopadající na čip

PR