Fotbalová Plzeň spouští volný prodej permanentek

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - úterý, 15. září 2020 16:22

Předprodejní právo pro stávající držitele na zakoupení permanentky na sezonu 2020/2021 skončilo v pátek 11. září a využilo jej téměř 5000 viktoriánů. Nyní klub spustí volný prodej. Ten poběží od středy 16. září od 9:00.

Prodej permanentních vstupenek pro stávající držitele běžel od 6. srpna do 11. září. Nyní bude startovat volný prodej pro ostatní zájemce. "I ty však musíme upozornit, že vždy budeme muset respektovat aktuální situaci a dodržovat z ní vyplývající nařízení," uvedl mluvčí klubu Václav Hanzlík.

Pokud by omezení nastalo, každý permanentkář od klubu vždy s předstihem e-mailem obdrží informaci, jakým způsobem se lze na stadion dostat – v jakém počtu a zda na permanentní či náhradní vstupenku. I proto je důležité mít na permanentkáře aktuální kontaktní údaje, které vyplníte ve formuláři při nákupu permanentky (viz níže).

Vzhledem ke změně herního modelu (liga má 18 účastníků a nebude se hrát nadstavbová část), bude v prodeji pouze 1 typ permanentní vstupenky, a to EXTRA, která je platná na celou sezonu (17 domácích ligových zápasů plus případné domácí zápasy MOL Cupu – za předpokladu, že to aktuální situace a nařízení dovolí).

Volný prodej permanentních vstupenek se spustí ve středu 16. září na pokladnách za severní věží Doosan Areny v 9:00, kde poběží do 17:00, to samé i ve čtvrtek.