Wellness centrum Konstantinovy Lázně a.s. dokáže potěšit tělo i duši

Zveřejněno v Z regionu
Od - pondělí, 30. květen 2022 16:03
Wellness centrum Konstantinovy Lázně a.s. dokáže potěšit tělo i duši Foto: Wellness centrum Konstantinovy Lázně

Poslední dobou se na nás hrnou nepříliš pozitivní zprávy. K tomu se přidává stres ze zaměstnání i běžné každodenní starosti. Za týden se to nasčítá a naše psychika, ani tělesná stránka nám nepoděkují, že jsme na ně při tom všem chvatu a špatné společenské atmosféře zapomněli a nic pro ně neudělali. Měli bychom si uvědomit, že to tak nejde do nekonečna. Demografické výzkumy ukazují, že průměrná délka života se prodlužuje, ovšem nejde jen o to žít déle, ale hlavně kvalitně a prožít život ve zdraví.

8 2017 55 A kde nejlépe potěšit tělo i duši?

Krásný zážitek plný relaxace a hýčkání může nabídnout Wellness centrum Konstantinovy Lázně a.s., ve kterém se Vám dostane maximální péče od příjemného personálu. Toto moderní wellness centrum překvapí panoramatickým výhledem do lázeňského parku a celkovou rozlohou 800 m2, která je rozdělena do dvou pater.

Na co se můžete těšit?

V přízemí je možné využít bazén s příjemně vyhřátou vodou, vířivky a Kneippovy chodníčky. V prvním patře mohou hosté navštívit finskou nebo aroma saunu a parní lázeň, poté si odpočinout v relaxační zóně.  K dispozici je zde také fitness centrum se špičkovými stroji od firmy STAR TRAC rozdělenými do kardio a tréninkové zóny (trenažéry chůze a běhu, spinnery, total body trainery a rotopedy).

Aby byl zážitek dokonalý, je možné si z nabídky wellnessu dopřát různé druhy terapií: klasické masáže, aroma masáže, smyslové masáže spojené se zábalem, kosmetické služby a relaxační koupele. Také je možnost využít mimořádných akčních nabídek, které se pravidelně čtvrtletně obměňují.

wellness fitness 01Zaujala Vás nabídka na hýčkání Vašeho těla, které by přineslo toužebné uvolnění a příjemný pocit, pomocí výše zmíněných terapií?

Proto určitě všechny potěší, že v pracovní dny jsou terapie levnější. Od pondělí do čtvrtka je na ně poskytována speciální sleva ve výši 20 %.

Nevíte, kde utratit příspěvek z FKSP od Vašeho zaměstnavatele?

Proměňte ho v dokonalou relaxaci právě ve Wellness centru Konstantinovy Lázně a.s., ve kterém můžete navíc uplatnit různé poukázky, které od zaměstnavatele dostáváte.

Perfektní služby Vám budou poskytnuty za následující typy poukázek:

  • SODEXO (Bonus Pass, Dárkový Pass, Flexi Pass, Fokus Pass, Relax Pass)
  • EDENRED (Ticket Sport&Kultura, Ticket Multi, Ticket Compliments Dárkový, e-Ticket)
  • LE CHEQUE DÉJEUNER (Unišek, Unišek+, Cadhoc, Unišek+FKSP)
  • BENEFITY
  • MULTISPORT

Potřebujete akci, a to nejen firemní, ušít na míru, která by zcela odpovídala Vašim představám?

I s tímto požadavkem Vám ve Wellness centru Konstantinovy Lázně a.s. rádi pomohou. „Pronájem celého wellness centra stojí 3 900 Kč na hodinu. K tomu je možné přiobjednat další služby, např. bar, občerstvení, masáže či kosmetické služby.  Maximální kapacita centra je 40 osob,“ uvedla podrobnosti k pronájmu manažerka. Jana Opavová.

Lidé pečující o své zdraví se do Wellness centra Konstantinovy Lázně a.s. pravidelně vrací. Navštivte ho a vyzkoušejte si vše na vlastní kůži, ať se i Vy můžete zařadit mezi spokojené a odpočinuté hosty.

Více informací naleznete na:

Tel.: +420 374 615 400

https://www.konstantinovylazne.cz/cz/wellnesscentrum/