Vzájemně si pomáháme: Desinsekta - Nové pojmy v desinfekci

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - středa, 13. květen 2020 22:03
90286060_3006222102762965_6625679398513147904_o Foto: Desinsekta

Standartní metodou desinfekce jsou postřiky chlórovými nebo chemickými prostředky, desinfekce ozónem, horkou parou, apod. V dnešní době jsou tyto metody doplněny novou technologií na bázi nano produktů. Zeptali jsme se jednatele firmy Desinsekta Martina Zíky, jaké jsou nové metody postřiků v dnešní době vyššího výskytu virového a bakteriálního znečištění.

Co si má zákazník představit pod pojmem nano desinfekce? Aktivní složkou této desinfekce je katyontový polymer, proto se desinfekci říká polymerová. Jejím primárním účinkem je právě desinfekční a čistící efekt. Správně nanesený přípravek zanechá na ošetřené ploše po zaschnutí a odpaření vody aktivní vrstvu, která plní svou funkci.

Vaše firma v současné době preferuje desinfekci nanotechnologií? Desinfekce různých součástí výrobních, kancelářských a jiných veřejných prostor je ve výčtu našich služeb již od počátků firmy, protože mikrobiální čistota je jedním z pilířů ochrany veřejného zdraví. Současná zvýšená poptávka je důsledkem epidemiologické hrozby. Polymerová desinfekce má obrovskou výhodu oproti ostatním a tou je dlouhá reziduální účinnost.

Jaká je tedy délka ochrany před virovým a bakteriálním znečištěním? Používáme přípravek, který při aplikaci fumigací deklaruje účinnost až 21 dní od zásahu.

Vaší činností je kromě desinfekce také desinsekcederatizace? Poslední dva měsíce jsme se soustředili na poptávku do desinfekčních službách, ale pomalu se vracíme k původním periodickým službám, kterými jsou hlavně ochranná deratizace v objektech a desinsekční služby jako likvidace nežádoucího hmyzu (štěnice, mravenci, mouchy, rus domácí, apod.)

Zelená linka: 800 701 501 e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. web:http://www.desinsekta.cz

PR