Vyhlížel jsem, kdy přijde šance si zachytat, přiznával náhradník za Frodla

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - středa, 26. únor 2020 10:20
kral Foto: HC Škoda Plzeň

Sérii venkovních nezdarů neprotrhli hokejisté Škody Plzeň ani na ledě lídra z Liberce. Nepříznivou bilanci nepomohl zlomit ani novic mezi třemi Tomáš Král. Připsal si celkem 24 zákroků, ale prohře 1:4 nezabránil.

Jak jste si užil letošní extraligovou premiéru? Cítil jsem se dobře. Měl jsem hroznou radost, že letos mohu mít první zápas v extralize. Jen škoda, že jsme to nedotáhli do vítězného konce, protože jsme odehráli dobré utkání. Bohužel.

Byl jste například v očekávání či nervózní? Já od doby, kdy jsem v Plzni, jsem vyhlížel, kdy ta šance přijde a těšil jsem se na ni. Moci si zachytat tady bylo o to lepší, protože lepší tým v extralize není a já si to chtěl moc užít.

Začali jste velice dobře, přesto to opět na body nestačilo. Čím to?  Nám se poslední venkovní duely nedaří, dnes jsme neproměnili šance a soupeř následně odskočil. Nám se na to již poté nepodařilo zareagovat.

Vítězná trefa byl netradiční golfák z mezikruží. Dalo se vůbec nějak reagovat? Já si myslím, že to trefil ještě ze vzduchu, než vůbec puk dopadl. Lépe to asi usměrnit nemohl. Asi měl i trochu štěstí, my zase smůlu. Ale to k tomu patří.

Série venkovních nezdarů se natáhla, ale dnes to byl asi nejlepší výkon, že? Co jsem měl možnost vidět já, tak ano. O to více nás mrzí, že jsme odtud neodvezli nějaké body. Na druhou stranu jsme hráli proti lídrovi tabulky a z takovýchto zápasů se můžeme odrazit do těch dalších. Věřím, že na to v budoucích venkovních utkáních navážeme.

hcplzen.cz