V těchto dresech nastoupí fotbalisté Plzně do nové sezóny. Jak se vám líbí?

Zveřejněno v Sport
Od - pondělí, 19. červenec 2021 16:50

Média

Fotbalová Viktoria Plzeň oficiálně představila nové dresy na sezonu. Ty vychází z tradičních viktoriánských barev červené a modré, přičemž dominantní je letos právě modrá. Hlavním motivem při vývoji nového dresu bylo 110. výročí od založení klubu, které si letos připomíná. 

Výročí založení klubu se na nových trikotech odráží. Ve výrazném červeném pruhu na přední straně jsou vyvedeny drobné nápisy „110 let FC Viktoria Plzeň". Výroční logo „110 FCVP" je umístěno i mezi klubovým logem a brandem výrobce Macron Hero a odkaz na jubileum je i na vnitřní straně dresu v oblasti za krkem. Zajímavostí je i speciální textura v červeném pruhu odrážející nový sezonní vizuál, který budou fanoušci vídat na většině materiálů a jsou v něm vyvedeny například i nové permanentní vstupenky. Novou podobu domácích dresů si pochvalují i samotní hráči. „O mně se dobře ví, že mám rád módu a nový dres je opravdu hezký. Za mě na jedničku," uvedl útočník Jean-David Beauguel.

Venkovní dres je unikátní hned ve dvou aspektech. Poprvé je využita tmavě modrá základní barva, kterou doplňují dva úzké pruhy. Klubové logo je poté zobrazeno jednobarevně, což na viktoriánském dresu ještě nikdy nebylo. Jako třetí sadu bude Viktoria využívat bílý dres, který je vždy ideálním doplněním předchozího barevného spektra první a druhé sady. Trio gólmanů Aleš Hruška, Jindřich Staněk a Marián Tvrdoň bude mít na výběr ze tří barev dresů - fosforově žlutý, oranžový a šedivý.