Tohle je muž, který měl přepadnout pošťačku. Poznáte ho?

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - středa, 4. listopad 2020 11:01

Plzeňští policisté získali kamerový záznam, na němž je zachycený podezřelý z přepadení pošťačky. K tomu došlo 23. října dopoledne v ulici Kardinála Berana. Policisté teď prosí o pomoc veřejnost.

"Neznámý pachatel dne 23. října okolo půl desáté ráno v ulici Kardinála Berana v Plzni poštovní doručovatelce v nestřeženém okamžiku vytrhl z ruky desky obsahující finanční hotovost, se kterou za pronásledování následně utíkal postupně ulicemi Plachého, Skrétova a Nerudova, kde se ztratil z dohledu," uvedla policejní mluvčí Veronika Hokrová.

Policisté v rámci objasňování případu získali mimo jiné fotografie z kamerového záznamu, na kterém je zachycena podezřelá osoba. "Pachatelem je muž ve zdánlivém věku 25 let, štíhlé postavy, oblečen do péřové bundy s kapucí. Na ústech měl v době skutku nasazenou černou roušku. Na nohou měl obuté boty bílé barvy," dodala mluvčí.

Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osobu zachycenou na přiložené fotografii, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158 a pomohli se ztotožněním osoby. Policisté veřejnosti děkují za případné poznatky.