Tenhle příběh ještě nekončí, legenda zůstává. David Limberský prodloužil v Plzni smlouvu

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - středa, 1. červenec 2020 16:12
limberský foto: FCVP

V úterý se stal trojnásobným otcem, ve středu podepsal novou smlouvu. Fotbalista David Limberský bude hájit barvy Viktorie ještě v další sezóně.

Zkušenému levému bekovi měla po konci aktuální sezony vypršet smlouva, nyní ale dochází k jejímu prodloužení o další rok.  „S Davidem jsme měli dohodu, že si ke konci sezony sedneme k jednomu stolu společně s trenérem i sportovním ředitelem a pobavíme se o budoucnosti. Svými výkony na hřišti jednoznačně ukázal, že je pro tým přínosem, zájem na pokračování byl z obou stran. Poměrně rychle jsme se tedy domluvili na prodloužení smlouvy o jeden rok,“ uvedl generální manažer klubu Adolf Šádek.

„Jsem rád, upřímně jsem si nedovedl představit, že bych měl nyní končit. Včera se mi narodila dcera, dnes jsem se dohodl s klubem mého srdce na další smlouvě, užívám si každý den a mám pořád spoustu sil i elánu. Budu makat a věřím, že nás s týmem čeká skvělá sezona,“ řekl David Limberský.

David Limberský je velká klubová legenda. Viktoriánem je totiž již od roku 1990, kdy začal působit v plzeňských přípravkových kategoriích. Celkově má v lize odehráno 383 soutěžních zápasů, z toho hned 370 v plzeňských barvách. Dalších 81 zápasů pak za Viktorku odehrál v evropských pohárech.