Televize ZAK zve na slavnostní galavečer v plzeňském Parkhotelu!

Zveřejněno v Kultura ZAK
Od - pátek, 28. říjen 2022 10:51
Televize ZAK zve na slavnostní galavečer v plzeňském Parkhotelu! foto: Televize ZAK

Televize ZAK v minulém roce oslavila 25. výročí svého založení. Protože situace nepřála oslavám, rozhodla se regionální stanice oslavit své výročí až v roce letošním. Slavnostní galavečer proběhne v sobotu 5. listopadu od 19:30 v sále Big Hall Parkhotelu v Plzni.

Televizní ples je neopakovatelnou příležitostí pro setkání zástupců televize se všemi věrnými diváky a regionálními partnery.

"V rámci večera se můžete těšit na taneční vystoupení Střediska volného času Radovánek, bohatou tombolu, aukci nebo půnoční překvapení. O hudební produkci se postará kapela Simply Cover Band. Celým plesem pak provede moderátor Jonáš Novotný," prozradil provozní ředitel televize ZAK Zbyněk Chmelík.

Nákup vstupenek je možný prostřednictvím faktury nebo osobně (v hotovosti) na recepci redakce ZAK TV (Prokopova 26, 301 00 Plzeň) ve všední dny od 9:00 do 15:00. Cena jedné vstupenky je 290 Kč.

Pokud se rozhodnete dorazit, nezapomeňte na pravidlo dress codu, které určil pořadatel: formal dress, který musí obsahovat červený tón či doplněk. Těšíme se na Vás!

Generálním partnerem je SVČ Radovánek, z pozice hlavního partnera ples podpořila společnost CANPACK.