Tarotový horoskop na týden 27. 12. 2021– 2. 1. 2022

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - pondělí, 27. prosinec 2021 06:00
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 27. 12. 2021 – 2.1.2022, 52. TÝDEN – Eso pohárů: Soucit!

BERAN – 4 holí

Berani, využijte zdroje! Máte v sobě hodně síly a schopností, které nevyužíváte naplno. Zaměřte se ne na to, co máte a znáte, ale i na hlubší témata. Mohou vám být ku prospěchu.

BÝK – Král holí

Býci, ukažte sílu! Pro zvládnutí úkolu, který před vámi leží, máte všechno, co potřebujete. Stačí to jen použít a důvěřovat si, že na to opravdu máte.

BLÍŽENCI – Vůz

Blíženci, důstojnost! Občas děláte věci, které jsou neobvyklé. Tento týden je třeba se opanovat a ukázat i tu stránku vaší osobnosti, kterou byste mohli předvést i anglické královně.

RAK – Král mečů

Raci, myslete! Tentokrát jsou všechny odpovědi, které potřebujete znát ve vaší hlavě. Zkuste správnou cestu nejdřív vymyslet a pak ji následujte.

LEV – 5 holí

Lvi, spojte se! Místo dokazování síly a prosazování bojem se raději s nepřítelem zkuste spřátelit. Dokážete toho víc než tím, že budete střílet a dštít oheň.

PANNA – Blázen

Panny, držte směr! Záměr, který máte a cíl, který sledujete, je správný. Jen se ho držte a jednejte stále v jeho zájmu, i když si tím nebudete právě jistí.

VÁHY – 4 pentaklů

Váhy, nemračte se! I když třeba něco nevyšlo podle vašich představ, všude kolem vás je mnoho příležitostí, které můžete využít. Stačí se jen rozhlédnout.

ŠTÍR – 6 pohárů

Štíři, řiďte se svými pocity! I když to kolem vás bouří a rozum vás zrazuje, dejte na to, co cítíte a následujte své srdce. Budete si chvíli připadat hloupě, ale nakonec se to díky tomu povede.

STŘELEC – Velekněžka

Střelci, čtěte! Tento týden se snažte moc nepracovat a nevylézat a spíše než žaludek, syťte svou duši. Je toho tolik, co je potřeba ještě vědět a pochopit. Začněte s tím.

KOZOROH – 5 mečů

Kozorozi, zůstaňte sví! Kolem vás to asi bude napjaté, možná vás bude někdo někam tlačit, ale snažte se zůstat sami sebou a čistí ve svém svědomí. To je tento týden ta hlavní norma. 

VODNÁŘ – Slunce

Vodnáři, hlavně v klidu! Tento týden se nebude nic jíst tak horké, jak se uvařilo. Zůstaňte pozitivní a v pohodě a nic se vám nemůže stát.

 RYBY - 2 pohárů

Ryby, nabídněte! Máte toho tolik krásného ve svém srdci a bojíte se to dát najevo. Ukažte, co cítíte, vyjádřete se jako první a otevřete se krásné reakci, která bude následovat.   

Použité karty: Dante Tarot by Lo Scarabeo

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou dvou českých tarotových sad a autorkou knihy Čas na tarot, která vyšla na podzim 2020.