Tarotový horoskop na týden 13. 12. 2021– 19. 12. 2021

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - pondělí, 13. prosinec 2021 06:07
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 13 12. 2021 – 19.12.2021, 50. TÝDEN – 3 holí: Jít vpřed!

BERAN – Eso holí

Berani, pozor! Tento týden se ve vás nebo okolo vás rozhoří nový oheň, u kterého se ještě dlouho budete moci hřát, když budete pravidelně přikládat. Nenechte ho vyhasnout!  

BÝK – Viselec

Býci, stůjte! Tento týden se nikam nehrňte, nic nedělejte, nijak výrazně se neprojevujte, radši ani moc nemluvte. Držte se stranou a počkejte, až se věci samy vyvrbí.

BLÍŽENCI – 7 holí

Blíženci, taktně! Tento týden budete postaveni do situace, která bude vyžadovat diplomacii a opatrné jednání. Buďte tajemní, nekonkrétní a nakonec uvidíte, k čemu to bylo dobré.

RAK – Slunce

Raci, zakřičte si! Tento týden bude jen váš. Můžete cokoliv, stačí si o to jen jednoznačně říct. Nebojte se ukázat na to, co chcete, možná jen díky tomu to nakonec dostanete.

LEV – Vůz

Lvi, vyražte! Tento týden se odvažte kousku, na který už dlouho myslíte. Odhodlejte se a jeďte přesně tam, kam vás srdce táhne. Budete vítáni.

PANNA – 6 mečů

Panny, rozběhněte se! Tento týden by vám mohlo uniknout něco cenného jen proto, že nebudete včas jednat. Radši buďte aktivní a vrhejte se vpřed.

VÁHY – 9 pohárů

Váhy, udělejte si radost! Tento týden se neohlížejte na ostatní a prosaďte si něco, co bude jen pro vás. Nebraňte se svým vnitřním touhám a následujte je. Bude to dobře nejen pro vás.

ŠTÍR – Mírnost

Štíři, zchlaďte se! Tento týden budete mít možná tendenci řvát nebo jednat unáhleně. Zastavte se, zamyslete se nad svými kroky a reakcemi, vyplatí se vám to.

STŘELEC – 10 holí

Střelci, zastavte se! Než uděláte tento týden nějaký zásadní krok, počkejte na to, až budete klidnější. Neunáhlujte se, necpěte se dopředu. Méně je více.

KOZOROH – Kolo života

Kozorozi, všechno je možné! Váš osud se točí a nabízí vám změnu. Když ji přijmete, nic nebude stejné. Vážně to promyslete, ale nečekejte dlouho, aby vám příležitost neutekla.           

VODNÁŘ – Královna pentaklů

Vodnáři, ukažte se! Tento týden někdo čeká na vaše jednání nebo vyjádření. Neodhodlávejte se dlouho a buďte takoví, jací jste. Všechno dobře dopadne!

 RYBY - 3 mečů

Ryby, buďte pevní! Ať už tento týden potká něco nemilého vás nebo někoho blízkého, snažte se nezhroutit, ale spíš zachránit, co se dá. Sílu na to máte, jen ji použít.

Použité karty: V Tarot by Lo Scarabeo

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou dvou českých tarotových sad a autorkou knihy Čas na tarot, která vyšla na podzim 2020.