Tarotový horoskop na týden 20. 12. 2021– 26. 12. 2021

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - pondělí, 20. prosinec 2021 05:43
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 20. 12. 2021 – 26.12.2021, 51. TÝDEN – Smrt: Všechno je, jak má být!

BERAN – Královna pohárů

Berani, prožívejte! Tento týden budete šťastní a uvolnění. Nebojte se ukázat city, poděkovat nebo podpořit někoho, koho máte rádi. Oceníte to nakonec oba dva.

BÝK – 9 pentaklů

Býci, darujte! Tento týden se můžete opravdu praštit přes kapsu. Není třeba se obávat nebo přemýšlet. Prostě jděte a udělejte někomu radost, čímkoliv vás napadne.

BLÍŽENCI – Blázen

Blíženci, jděte ven! Tento týden se snažte nebýt sami. Všude kolem vás jsou lidé, kteří budou za vaši společnost rádi, stačí se jen rozhlédnout.

RAK – Eso mečů

Raci, těšte se! Tento týden dostanete důležitou zprávu, která vás potěší nebo povzbudí. Čekejte, odkud to přiletí, možná budete velmi překvapeni.

LEV – Eso pohárů

Lvi, těšte ostatní! Tento týden budete plní radosti a laskavosti, o kterou když se budete dělit, vrátí se vám mnohonásobně zpět. Nebojte se sdílet, co cítíte.

PANNA – Páže holí

Panny, dostanete dárek! Tento týden vás mile překvapí nebo potěší krásný dárek, který přijde nečekaně. Radujte se z něj a užijte si ho. Je jen pro vás.

VÁHY – 6 pohárů

Váhy, zavzpomínejte si!  Tento týden je ideální čas na trochu nostalgie a hezké vzpomínky. Nezáleží na tom, kolik kdo má mít dárků, potěšte sami sebe.

ŠTÍR – 9 holí

Štíři, zdobte! Tento týden se snažte zaměřit hlavně na estetiku a užít si hezké pohledy na to, co je krásné a oku lahodící. Věnujte se maličkostem, na které obvykle nemáte čas.

STŘELEC – 3 pentaklů

Střelci, oceňte se! Celý rok jste tvrdě pracovali, snažili se a tvořili mnoho nového. Nastal čas si to všechno shrnout a uvědomit a pochválit se za dobře odvedenou práci.

KOZOROH – Císařovna

Kozorozi, buďte tu pro ostatní! Jste velmi krásné duše, plné bohatství a často na to zapomínáte. Zkuste si to tento týden uvědomit a dělit se o vaši krásnou duši.     

VODNÁŘ – 2 pohárů

Vodnáři, čekejte nečekané! Tento týden se možná setkáte s něčím nebo s někým, na koho byste málem už zapomněli. Nechte ho k sobě přijít a společně se radujte!

 RYBY - 10 pohárů

Ryby, užívejte si! Na ničem jiném než na společně sdílené radosti tento týden nezáleží. Dělte se o to, co máte, berte si, co vám kdo dává a otevřete své srdce lásce.

Použité karty: Christmas Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou dvou českých tarotových sad a autorkou knihy Čas na tarot, která vyšla na podzim 2020.