Tarotový horoskop na týden 10. 1. 2022– 16. 1. 2022

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - pondělí, 10. leden 2022 05:51
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 10. 1. 2021 – 16.1.2022, 2. TÝDEN – Královna pohárů: Vnímat!

BERAN – Mág

Berani, čarujte! Použijte všechny své schopnosti a možné i nemožné zdroje, abyste dostali, co chcete. Tento týden je vše povoleno, tak směle do toho!

BÝK – Poslední soud

Býci, nestyďte se! Tento týden asi někdo bude komentovat, co jste udělali, ale všechno to vzešlo z vašeho nejlepšího vědomí a svědomí a tak se není třeba kát. Buďte na to hrdí!

BLÍŽENCI – 3 pohárů

Blíženci, užívejte! Snažte se nic zásadního nedělat, vše podstatné odložit a zaměřit se hlavně na to, aby vám bylo dobře a měli jste ze sebe dobrý pocit. To ne nejdůležitější.

RAK – Milenci

Raci, milujte! Padněte tento týden do náruče někomu, koho máte rádi, opřete se o něj a nepusťte ho. Nic nebude důležitější než láska, tak se podle toho zachovejte v každé situaci.

LEV – Eso pohárů

Lvi, dávejte! I pro lvy bude tento týden podstatný jen vřelý cit, za který se nemusí stydět. Ukažte, co máte ve svém srdci, podělte se o to a užívejte si lásku každým coulem.

PANNA – 6 pentaklů

Panny, berte si! Tento týden to s vámi budě někdo myslet dobře. Nebojte se toho a vezměte si, co vám nabízí, protože vám to pomůže a uleví.

VÁHY – Velekněžka

Váhy, myslete! Tento týden nebude ani tak o správném jednání, jako spíš o promyšlení kroků, které chcete udělat. Nebuďte hloupí a nahlédněte na to, co řešíte, v celku. Nespletete se.

ŠTÍR – 5 mečů

Štíři, jednejte! Bohužel k neprospěchu vašeho okolí, vy si tento týden můžete dovolit udělat kroky, které jsou typicky štíří. Neohlížejte se a dělejte to, co je jen ve vašem zájmu.

STŘELEC – Páže holí

Střelci, nachystejte se! Máte před sebou důležitý zásah, ale nevlítněte do toho jako obvykle po hlavě, ale připravte si jednotlivé kroky dopředu. Bude to efektivnější.

KOZOROH – 7 holí

Kozorozi, bijte se! A možná i bijte je! Nebojte se tento týden jednat, i když tím možná někoho zraníte nebo ohrozíte. Nepůjde to v zájmu všech, hlavně, ať je to v tom vašem.

VODNÁŘ – Eso mečů

Vodnáři, myslete! Tento týden se možná dostaví nějaký nový nápad, idea, která bude stát za následování. Než ji představíte, promyslete to, ať předáváte hotové dílo.

 RYBY - 3 pentaklů

Ryby, spolupracujte! Tento týden na vás čeká úkol, který nezvládnete úplně sami. Oslovte někoho, kdo je vám blízký a pusťte se do toho společně. Výsledek bude velkolepý.

Použité karty: Meryl Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou dvou českých tarotových sad a autorkou knihy Čas na tarot, která vyšla na podzim 2020.