Tarotový horoskop na týden 1. 11. 2021– 7. 11. 2021

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - pondělí, 1. listopad 2021 06:07
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 1.11. 2021 – 7.11.2021, 44. TÝDEN – 10 mečů: Čas na změnu  

BERAN – 5 pohárů

Berani, neplačte! Tento týden zřejmě něco nebude podle vašich představ. Emoce vás prostoupí v nejnevhodnější okamžik, ale nenechte se jimi ovládnout a uklidněte se.

BÝK – Královna holí

Býci, vyražte za dobrodružstvím! Otevřete oči a snažte si užít všechno, co vám život nabízí plnými doušky. Objevíte tak dosud nepoznané zážitky.

BLÍŽENCI – 6 pohárů

Blíženci, objevujte! Každá maličkost vám tento týden může učarovat, každý detail vás může obohatit. Dívejte se na svět očima dítěte a zažijete velkou radost.

RAK – 3 pohárů

Raci, bavte se! Uvolněte se, vypusťte ven všechny tíhy a vyražte za zážitky, ne za povinnostmi. Nebuďte na to sami, dobrá společnost vám udělá moc hezky na duši.  

LEV – 10 pohárů

Lvi, předávejte! Máte mnoho zkušeností a šarm, snažte se tento týden o ně dělit. Někdo blízko čeká na vaše poučení nebo nasměrování a nakonec to pomůže i vám.

PANNA – Páže pohárů

Panny, méně je více! Tento týden nebude o velkých věcech, ale maličkosti, které zažijete, budou nakonec ohromné. Otevřete se jim a nehodnoťte dopředu, co z toho může být.

VÁHY – Věž

Váhy, rupne to! Pokud teď cítíte nějaké napětí nebo vnitřní tlak, tento týden se rozlomí a bude jasno. Vše, co nevíte, se ukáže a nebude už možné se něco domnívat nebo pochybovat.

ŠTÍR – 10 holí

Štíři, dojděte do cíle! Ať už máte rozpracované cokoliv, snažte se to dokončit, protože čím déle to trvá, tím větší tíha, to je. Nic už nekomplikujte úvahami, a prostě jen dodělejte, co je potřeba.

STŘELEC – 5 pentaklů

Střelci, nevzdejte se! Ať už se ve vaší situaci cítíte jakkoliv, můžete si tento týden polepšit, když využijete každou maličkost pro posun vpřed. Nedejte se!

KOZOROH – Mág

Kozorozi, dupněte si! Tento týden by mělo být po vašem, je ale třeba svou vůli ukázat a prosadit. Na nic si nehrajte, sundejte masky ohledů a obav a jasně dejte najevo, co chcete!  

VODNÁŘ – 4 pohárů

Vodnáři, neseďte doma! Ať už je vaše nálada jakákoliv, snažte se, ať je vám dobře. Nepropadejte pocitům, které vás táhnou k zemi a jděte načerpat energii kamkoliv ven.

 RYBY - Mírnost

Ryby, míchejte! Tento týden bude zapotřebí namíchat vhodnou směs, abyste dosáhli svého cíle. Použijte vše, co máte ve správném poměru, a úspěch je zaručen.

Použité karty: Lua Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou dvou českých tarotových sad a autorkou knihy Čas na tarot, která vyšla na podzim 2020.