Svatební korzování aneb svatební veletrh jinak na vás čeká již tuto neděli v Papírně v Plzni

Zveřejněno v Kultura ZAK
Od - sobota, 21. leden 2023 08:42
Svatební korzování aneb svatební veletrh jinak na vás čeká již tuto neděli v Papírně v Plzni Ilustrační foto: FB Nuance.cz

Svatba je jedním z nejvýznamnějších okamžiků v životě a tak není divu, že si snoubenci přejí prožít tento významný den tak, aby na něj v dobrém vzpomínali po celý zbytek života. Zejména ženy a dívky sní o krásné romantické svatbě. Jenomže jak ji zorganizovat? Kde vzít inspiraci?

Klasické svatební veletrhy už jste navštívili, ale pořád jste ještě nekápli na to „pravé ořechové“? Nebo jste ještě ani nezačali? Pak zkuste 22. ledna navštívit plzeňskou Papírnu, kde se uskuteční netradiční svatební veletrh plný tradičních i neokoukaných vystavovatelů.

A co vás tedy v neděli od 10:00 do 17:00 čeká?

Inspirace, svatební tipy, workshopy, přehlídky svatebních šatů nejen ze svatebních salonů, ale také od úžasných módních návrhářů a návrhářek, fotokoutek s okamžitým tiskem, výběrová káva, svatební dorty, sweet ba, dobré jídlo a skvělá atmosféra.

V únoru 2022 veletrh zavítal do prostoru Moving Station, který je prostorem pro kulturu, současné umění, vzdělávání a sídlí v nádherné nádražní budově v Plzni na Jižním Předměstí. Akce již také probíhala v industriálních prostorech plzeňské Papírny, pražského VNITROBLOCKU, dále v plzeňském DEPO2015 nebo v kulturním domě "Šeříkovka". V roce 2021 se díky aktuální situaci ze svatebního korzování stal svatební piknik, který se uskutečnil na "Zastávce Plzeň" a proběhla tak příjemná venkovní akce s přehlídkou svatebních šatů přímo v nádražní budově.

Organizátoři si zakládají na pohodové a uvolněné atmosféře, jaká by ostatně při plánování vašeho velkého dne měla být samozřejmostí. Každým rokem je akce pestřejší a nabízí stále více dodavatelů. Vstupné je 100,- Kč.