Staňte se Babičkou roku 2023 v Plzeňském kraji! Nebojte se a ukažte, co ve vás je!

Zveřejněno v Plzeňský kraj ZAK
Od - pondělí, 20. březen 2023 06:44
Staňte se Babičkou roku 2023 v Plzeňském kraji! Nebojte se a ukažte, co ve vás je! Ilustrační foto: FB Babička roku

Babička… krásné slovo označující důležitou osobu v životě každého z nás. Nemusíte být ale zrovna Babička Boženy Němcové, abyste, milé dámy, byly těmi nejlepšími babičkami pro svá vnoučata. Přihlaste se do letošní ankety Babička roku. Projekt si klade za cíl ocenit seniorskou generaci, která měla a má v rodině nezastupitelné místo, dokáže ji stmelovat a bez ohledu na věk se věnuje nejen vnoučatům, ale i svým koníčkům. V Plzeňském kraji letos soutěž pořádá krajská rada seniorů (KRS PK).

Krajská rada seniorů Plzeňského kraje zve aktivní ženy seniorského věku, aby přijaly novou výzvu a zapojily se do soutěže Babička roku 2023. Podmínkou účasti je věk 60+, smysl pro humor, pohotovost, umění a kreativita. Soutěžící čeká rozhovor a volná disciplína. Soutěž Babička roku se snaží zábavnou a příjemnou formou lidem ukázat, že senioři rozhodně nepatří do starého železa. Právě naopak - mezigenerační propojení soutěžících s jejich vnoučaty zdůrazňuje důležitost harmonického soužití více generací nejen v rodinách.

Milé babičky, neváhejte a přihlaste se co nejdříve na telefon KRS PK: 377 421 619 (10:00 – 12:00) nebo Danuše Heřmanová: 722 658 497.