Podněty občanů bude strážnice v Liticích přijímat v nové služební místnosti

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - pátek, 24. leden 2020 12:05
hasiči, litice Foto: MP Plzeň

Okrsková strážnice, která zabezpečuje lokalitu městské části Litice, má nyní k dispozici služební místnost. Zázemí pro ni zřídil městský obvod Plzeň 6 Litice v prostorách budovy místní hasičské zbrojnice. Do budoucna se  také uvažuje o zavedení úředních hodin. Obyvatelé Litic by tak mohli brzy za svou okrskovou strážnicí přijít a předložit jí své podněty, požadavky, stížnosti či vyřídit s ní svůj přestupek.

Foto: MP Plzeň

Klíče od místnosti, ve které najde okrsková strážnice zázemí, předal ve středu 22. ledna zástupcům obvodní služebny Městské policie Plzeň-Bory místostarosta městského obvodu Plzeň 6 Michal Hausner.

„Jsem rád, že se dohoda mezi námi, jako městským obvodem a městskou policií podařila rychle a tenhle nápad a řešení uvítaly kladně obě strany. Poskytli  jsme tak prostory v naší hasičské zbrojnici  jako zázemí pro strážnici, která  se po Liticích pohybuje a stará se o bezpečnost našich občanů. Chtěl bych vyzdvihnout perfektní spolupráci a jednání se zástupci obvodní služebny Plzeň-Bory. Každé opatření, které vede ke zvýšení bezpečnosti obyvatel na našem obvodu je pro nás přínosem," uvedl místostarosta městského obvodu Plzeň 6 Michal Hausner.