Na školačku vytáhl v obchodě své "nádobíčko". Policisté po úchylovi pátrají!

Zveřejněno v Krimi
Od - pátek, 21. leden 2022 13:12
Na školačku vytáhl v obchodě své "nádobíčko". Policisté po úchylovi pátrají! Zdroj: Policie ČR

Hodně nepříjemný zážitek má za sebou nezletiletá dívenka, která byla nakoupit v jednom z obchodů nákupního centra na Slovanech. Zatím neznámý muž, po němž policisté pátrají, se tam před ní zcela obnažil.

ViewImage 6"Policisté obvodního oddělení Plzeň 2 vedou prověřování v trestní věci, kde je dáno podezření ze spáchání přečinu výtržnictví, kterého se měl dopustit dosud neustanovený pachatel tím, že druhý lednový den tohoto roku kolem šesté hodiny večer v jednom z obchodů nákupního centra na Slovanech obnažil svůj pohlavní úd před nezletilou dívkou. Tímto svým jednáním se dopustil hrubé neslušnosti na místě veřejnosti přístupném," uvedla policejní mluvčí Michaela Raindlová.

Podle fotografie je muž štíhlé postavy, vysoký asi 175 centimetrů, světlé pleti, jeho přibližný věk je 45-50 let a má prořídlé vlasy šedé barvy. Na sobě měl černou teplákovou soupravu značky Adidas, černé sportovní brýle a boty.

Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osobu zachycenou na přiložených fotografiích, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.