Na půdu Plzeňského kraje zavítali mistři ligy

Zveřejněno v Aktuálně
Od - pátek, 1. červenec 2022 08:38

Média

Zlaté plzeňské fotbalisty přivítalo vedení Plzeňského kraje v čele s hejtmanem Rudolfem Špotákem. Slavnostního setkání se zúčastnil prakticky celý tým FC Viktoria Plzeň včetně jeho vedení s generálním ředitelem klubu Adolfem Šádkem. Nechyběl ani pohár pro vítěze Fortuna:Ligy, se kterým se následně ve foyer krajského úřadu mohli návštěvníci až do brzkého odpoledne vyfotit.

„Celému týmu musím poděkovat za skvělou reprezentaci našeho kraje, kdy hráči jsou velkou inspirací především pro děti a mládež. Pro nás je důležitá tato provázanost, a proto si vážíme nejen titulu jako takového, ale zejména skutečnosti, jak Viktorka pracuje s mládeží, u které má velkou podporu,“ uvedl hejtman Rudolf Špoták.

Generální ředitel klubu Adolf Šádek hejtmanovi předal mistrovský obraz podepsaný všemi hráči a spolu s Lukášem Hejdou sám převzal děkovný list a speciální dort v barvách a motivech plzeňské Viktorky. „Kluci musí na trénink a vůbec si nejsem jistý, že na něco zbyde,“ měl z dortu radost asistent trenéra Pavel Horváth, který tradičně svými hláškami přispěl k pohodové atmosféře celého setkání a současně tím otevřel téma přípravy na novou sezónu. 

Po setkání s vedením kraje zůstal pohár mistrů ještě ve vestibulu krajského úřadu vystaven pro veřejnost tak, aby se u něho mohli fotbaloví fanoušci vyfotit.

Na půdu Plzeňského kraje zavítali mistři ligy Foto: Plzeňský kraj