Muž se vyhýbá nástupu do vězení. Policisté prosí o pomoc veřejnost

Zveřejněno v Krimi
Od - čtvrtek, 26. srpen 2021 12:04

Po stopě muže, který se vyhýbá nástupu do výkonu trestu odnětí svobody, pátrají policisté v kraji. Genov Stefan Dimitrov je obviněný ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Hledaný muž je střední postavy vysoké 175-180 centimetrů, má hnědé oči, oválný obličej a krátce střižené rovné šedé vlasy, vousy nosí upravené na tzv. strniště. Na jmenovaného vydal Okresní soud Plzeň - město příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody, pro přečin ohrožení pod vlivem návykové látky.

"V zaměstnání a v místě bydliště se hledaný muž po opakovaných prověrkách nenachází. Do současné doby se hledaného nepodařilo vypátrat. Muž se nástupu trestu vyhýbá. Není vyloučeno, že se hledaný může pohybovat po Plzeňském kraji, na který má osobní vazby," uvedla policejní mluvčí Veronika Hokrová.

Policisté žádají všechny občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, výskytu nebo pohybu hledané osoby, aby neprodleně podali zprávu na nejbližší služebnu Policie České republiky nebo na tísňovou linku 158.