Muž se uspokojoval před dívkou ve vlaku!

Zveřejněno v Krimi
Od - pátek, 19. srpen 2022 17:51
Muž se uspokojoval před dívkou ve vlaku! ilustrační. Foto: M. Osvaldová

V hodně nepříjemný zážitek se proměnila cesta mladistvé dívky vlakem na Klatovsku. Blízko k ní si přisedl muž a začal se před ní ukájet. Pracovníci Českých drah muže vyvedli a následně si ho našli i policisté, kteří s ním zahájili trestní řízení pro podezření ze spáchání přečinu výtržnictví.

Podle policejní mluvčí Dany Ladmanové k případu došlo v neděli 14. srpna večer. "Mladistvá dívka nastoupila na vlakovém nádraží v Klatovech ve 20:30 do vlaku. Do stejného vagónu nastoupil neznámý muž, který se dívky následně otázal, jakým vlak jede směrem a sedl si opodál. Po chvilce dívka zjistila, že muž se částečně obnažil i ukájel se, oznámila jednání muže pracovníkům drah, a poté byl muž z vlaku vyveden," popsala mluvčí s tím, že případ byl oznámen policistům na linku 158 a dívka opět usedla do vlaku, v němž odcestovala.

Policisté po příjezdu na nádraží zjistili, kam muž odjel. "V obci na Švihovsku na vlakové zastávce spatřili muže, který odpovídal popisu podezřelého. Šlo o sedmačtyřicetiletého muže, který v současné době pobývá v Klatovech. Na výzvu se podrobil dechové zkoušce s výsledkem měření 1,82 promile alkoholu," dodala Ladmanová.