Krašovská láká na Týden náborů. Zájemci se můžou hlásit na sport, tanec i hudbu

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - pondělí, 31. srpen 2020 17:54

Největší nábor do kroužků a sportovních, tanečních i hudebních aktivit v Plzni je tady. Konat se bude v Krašovská Aktivity centru, a to v rámci akce Veletrh volnočasových aktivit 2020 aneb Týden náborů. Vše bude probíhat v termínu od 7. do 11. září. V týdnu plného sportu, tance a hudby si budete moct vyzkoušet nejrůznější aktivity zcela zdarma, a to pod vedením odborných lektorů.

Zápisy se budou konat do jednotlivých tanečních skupin a sportovních klubů, připravené jsou ale i různé workshopy. Velký zájem je už v téhle chvíli o různé taneční styly. Taneční škola Dance Nation například nabírá zájemce ve všech dětských věkových kategorií, skupina Tanec v Plzni zase otevírá kurzy pro dospělé. Nově na své taneční lekce na Krašovské ale láká i skupina Eternal Movements, která se zaměřuje na street dance a hip hop. V programu dále najdete i lekce stepu. Děti pak budou mít možnost přihlásit se do unikátní Brazilské fotbalové školy, zkusit florbal nebo basketbal, chybět nebudou ale ani bojové sporty, jako aikido, jiujitsu nebo thaibox.

Na Parkourovém hřišti Krašovská, největším outdoor parkour parku v ČR, navíc povedou v úterý 8. září otevřený workshop přední plzeňští parkouristé. O den později je pak v hudebním studiu připravena lekce djingu. Na své si mimo jiné přijdou i milovníci cvičení. V nabídce najdete jumping, kangoo jumps (skákací boty), piloxing, port de bras nebo kruhový trénink a přihlásit se budete moct i na cvičení rodičů s dětmi.

Kompletní program hledejte na www.krasovska.cz nebo na Facebooku.

text je PR