×

Varování

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 10008

Vzala si drogy a rozhazovala odpad z popelnice, skočila na psychiatrii

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - pondělí, 31. srpen 2020 18:08
zmatená žena foto: Městská policie Plzeň

Jako smyslu zbavená si počínala devětadvacetiletá žena v Plzni na Slovanech. Po Sušické ulici rozhazovala odpadky z kontejneru, pobíhala u toho a pokřikovala. Pomoct jí, a tak i obyvatelům čtvrti, museli přijet strážníci a záchranáři.  Narkomanka nakonec skončila na psychiatrii.

Prapodivná podívaná se naskytla obyvatelům Sušické ulice. V sobotu odpoledne tam za bílého dne začala mladá žena vyhazovat obsah z kontejneru se směsným odpadem, zmateně při tom poskakovala po silnici a něco nesrozumitelně křičela. Když přijela hlídka slovanských strážníků, její jednání se ještě zhoršilo.

„Hned po jejich příjezdu na místo bylo zřejmé, že s ženou není něco v pořádku, evidentně byla pod vlivem omamných a psychotronních látek. Během projednávání záležitosti se její chování značně změnilo až na nekontrolované," uvedla mluvčí Městské policie Jana Pužmanová.

„Strážníci z toho důvodu informovali zdravotnickou záchrannou službu, která si devětadvacetiletou ženu převzala do své péče a převezla ji do Fakultní nemocnice Plzeň-Lochotín na oddělení psychiatrie," uvedla Pužmanová.