Koronavirus a opatření vlády kosí personál Městského úřadu sociálních služeb

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - pondělí, 19. říjen 2020 20:19
sociální služby foto: město Plzeň

Ani Městskému úřadu sociálních služeb v Plzni se nevyhnuly problémy s koronavirem. Někteří zaměstnanci onemocněli koronavirem, další jsou v karanténě. "Přijďte nám pomoci, nemůžeme nechat uživatele našich služeb na holičkách," vyzývá ředitel Městského úřadu sociálních služeb v Plzni Vladimír Chuhler.

Podle Chuchlera Městský úřad sociálních služeb nutně potřebuje zdravotní sestry, pečovatelky v domovech se zvláštním režimem, pečovatelky do terénních služeb, pradleny do prádelny i pomocné síly do kuchyně.

Úřad nabízí krátký pracovní poměr nebo dohodu o provedení práce. Pokud se v práci osvědčíte, můžete si sjednat i dlouhodobý pracovní poměr. "V rizikové práci vás vybavíme odpovídajícími ochrannými pomůckami a dezinfekcemi," podotkl Chuchler s tím, že požadována je minimálně ukončená základní škola a potvrzení bezúhonnosti.

Zájemci se mohou hlásit u Jaroslavy Šeflerové, vedoucí personálního oddělení, na telefonním čísle 378 037 606 nebo na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..