Ježíšek chodí i ve Fakultní nemocnici Plzeň

Zveřejněno v Pro ženy
Od - úterý, 30. listopad 2021 15:06
Ježíšek chodí i ve Fakultní nemocnici Plzeň ilustrační. foto: pixabay

Chcete někomu udělat velkou radost a vykouzlit mu úsměv na tváři? Právě teď máte příležitost. FN Plzeň rozsvítila Vánoční strom splněných přání. Můžete tak pomoci splnit přání těm, co nemohou být na svátky se svými nejbližšími.

Vánoce. Svátky klidu a míru, vzájemné blízkosti, přátelské a rodinné pohody. Abychom se ale mohli všichni společně setkat, potřebujeme k tomu také zdraví. Bohužel, ne každému je dopřáno. Ve FN Plzeň zdravotníci zpříjemní nejkrásnější svátky v roce dětem, které zaskočila dlouhodobá nemoc, a jsou hospitalizovaní.

Letos rozsvítili Vánoční strom splněných přání už podeváté. Přenést vánoční atmosféru do nemocničních chodeb se pokouší tím, že nabízejí veřejnosti možnost splnit vánoční přání dětí a seniorů. Pokud chcete být součástí, a zprostředkovat nemocným alespoň malý kousek štěstí a radosti poté, co si díky vám rozbalí svůj vánoční dárek, obdarujte je.

Jak na to? Stačí kliknout na Vánoční strom splněných přání. Zde si můžete vybrat konkrétní vánoční dárek pro daného  dětského pacienta nebo oddělení a dát všem naději, že Ježíšek nezapomněl ani na takové místo, jakým je nemocnice.

Na stromečku visí přání pacientů z dětského Hematologicko-onkologického oddělení a dalších pracovišť, kde se děti léčí s úrazy nebo jinou nečekanou nemocí. Zároveň tam najdete přání seniorů, kteří jsou v nemocnici delší čas a nemohou být se svými nejbližšími.

Pokud se rozhodnete obdarovat ty, kteří nemohou zažívat tu jedinečnou domácí atmosféru jako vy, vyberte si pacienta nebo oddělení a zarezervujete nákup dárku. Je zapotřebí dárek předat do 7 dnů od data rezervace, a to nejpozději do pondělí 20. prosince 2021 do 14 hodin do FN Plzeň. K balíčku přiložte cedulku, pro koho je určený a Vaše kontaktní údaje.

Podrobné informace získáte kliknutím na Vánoční strom splněných přání.