Jak bude vypadat dětské hřiště? Vybrat si ho mohou samotní rodiče a jejich děti

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - středa, 10. březen 2021 22:39

Šplhací vigvam, pirátská loď, ptačí strom – jeden z těchto herních prvků se brzy objeví na dětském hřišti Tichá v Plzni na Skvrňanech. Jaký to bude, si vyberou rodiče a jejich děti v anketě, kterou vyhlásil Městský obvod Plzeň 3.

„Stávající herní prvek už dosluhuje, proto jsme se rozhodli už nyní pro jeho obnovu a rádi bychom zapojili i veřejnost, která si bude moci vybrat ze tří možností. Oslovili jsme společnost, která herní prvky instaluje, a ta nám ve stejné cenové relaci nabídla tři herní prvky, které by na tomto místě mohly stát,“ vysvětlil starosta centrálního plzeňského obvodu David Procházka.

První varianta nabízí umístění maxi šplhacího vigvamu, který bude ještě doplněný o houpačku a kolotoč nebo lanový prvek s klouzačkou. Druhou možností je instalace pirátské lodi Stortebeker a jako třetí varianta se nabízí strom s ptačími hnízdy. „Chceme zapojit opět obyvatele do rozhodování o tom, co by rádi měli ve svém okolí, jako tomu bylo například při pořízení hradu ve Škodalandu. Hlasování je jednoduché, buď prostřednictvím našich FB stránek nebo zasláním e-mailu,“ doplnil starosta David Procházka.

Jaký herní prvek byste rádi měli na dětském hřišti Tichá v Plzni na Skvrňanech?

  1. Šplhací vigvam
  2. Pirátská loď
  3. Ptačí strom

Zájemci mohou hlasovat prostřednictvím ankety na facebookové stránce Městského obvodu Plzeň 3 nebo zasláním e-mailu na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Hlasování bude ukončeno v pátek 19. března ve 12 hodin.