I IT může být zábava

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - pondělí, 25. květen 2020 12:12

Z původně dceřiné společnosti německé poradenské firmy UBK GmbH, vznikla v roce 2004 společnost UBK s.r.o. Od roku 2004 má v centru Plzně ryze českou vývojářskou firmu, která nabízí širokou škálu možností nejen svým zákazníkům.

Především pro velké hráče zahraničních trhů vyvíjí UBK s. r. o. řešení v oblasti webů a e-shopů, e-commerce řešení, business aplikace, webové workflow aplikace, B2B a B2C portály, informační systémy, webová rozhranímobilní aplikace. V oblasti služeb jsou experti schopni nabídnout v dnešních dnech velmi skloňovanou digitalizaci a automatizaci, procesní optimalizace a také GDPR školení a jeho implementaci.

UBK již několik let sídlí v centru Plzně a nové kanceláře společnosti jsou neodmyslitelnou součástí Denisova nábřeží. Společnost vyvrací mýty o tom, že IT sféra je nudnou a rutinní oblastí na pracovním trhu. V UBK s. r. o. se potkáte s uvolněnou atmosférou, objevíte kouzlo nápaditého interiéru v industriálním stylu, který byl navržen tak, aby maximálně vyhovoval zaměstnancům. Budete překvapeni agilním přístupem top managementu ke všem týmům a zároveň se budete smát vtípkům, které Vám zpestří den.

Majitel a zároveň jednatel společnosti v jedné osobě se nechal slyšet, že UBK je jeho druhou rodinou. Toto tvrzení se zrcadlí v kultuře společnosti a také v principech řízení, kde má každý zaměstnanec možnost promlouvat do procesů a fungování společnosti. To, že jsou zaměstnanci v UBK velmi považováni, dokazuje nejen seznam benefitů o 19 položkách. Ať už jde o běžné věci, jako jsou stravenky, parkování zdarma, dovolená nad rámec zákona či teambuildingové akce, ale také třeba jógu, kolo štěstí nebo ovocné a zmrzlinové dny na pracovišti.

Atmosféra firmy a to, že zaměstnanci chodí do práce rádi, se odráží i navenek. Prioritou společnosti je spokojený zákazník a zakázek je v současné době více než dost. UBK se zabývá vývojem softwaru na zakázku, ale má i své vlastní produkty, které si můžete zakoupit. Je libo prodávat zboží přes internet? Kupte si od UBK easySHOP a ze dne na den rozjeďte svůj byznys.

Aktuálně společnost čítá 45 zaměstnanců a stále hlásí otevřené pracovní pozice. Vizí majitele je dostat se na celkový počet 60 expertů a zachovat si rodinnou atmosféru. Zajímají Vás produkty české společnosti? Nebo máte zájem pracovat ve firmě, která si svých zaměstnanců náležitě cení? Navštivte webové stránky ubk.cz a dozvíte se víc!

Fotogalerie

View the embedded image gallery online at:
https://www.plzen.cz/i-it-muze-byt-zabava#sigProIde87a357655