Hotovo. Hokejová akademie má k dispozici nové zázemí přímo u stadionu

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - úterý, 8. září 2020 12:34
IMG-20200908-WA0000 Nové zázemí pro mladé hokejisty si byl prohlédnout první náměstek primátora Roman Zarzycký.

U tréninkové haly Logspeed CZ Arény vyrostla za 63,6 milionů bez DPH ubytovna a zázemí pro mladé hokejisty místní hokejové akademie. Celá třípatrová budova, která vznikla jako přístavba, už je zkoulaudovaná a čeká na své první obyvatele.

Třípatrový objekt vyrostl v místě původně stávající jednopatrové stavby u druhé ledové plochy a nabídne nové prostory zázemí pro provozování hokejové akademie. Součástí je 20 dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zázemím, tělocvična o vnitřních půdorysných rozměrech 10 x 25 metrů a výšce přes dvě podlaží, šatna s hygienickým zázemím určené pro druhou ledovou plochu, prostory nezbytných komunikací a schodišť včetně osobního výtahu, recepce, prádelna a nezbytné skladové a technické prostory.

"Aktuálně je objekt plně vybaven, dokončeny jsou i nábytkářské práce. Ubytovna je připravená k nastěhování. Záleží pouze na tom, kdy bude zahájený akademický ročník," uvedl první náměstek primátora Roman Zarzycký (ANO). Podle něj by mělo zázemí sloužit i jiným spolkům. "Je tam krásná nová tělocvična, kterých je ve městě nedostatek," dodal.