Horoskop pro tento týden: Co čeká vaše znamení zvěrokruhu?

Zveřejněno v Pro ženy
Od - pondělí, 27. březen 2023 06:30
Horoskop pro tento týden: Co čeká vaše znamení zvěrokruhu? ilustrační. Foto: ZAK TV

Každé pondělí vám nově přinášíme pravidelnou rubriku Horoskop pro tento týden. Co čeká vaše znamení v následujících dnech?

Berani – na své otázky budete postupně nacházet odpovědi. I proto, že si začínáte uvědomovat nutnost neptat se jen za sebe, ale vidět věci objektivně a ze všech stran. Už také tušíte, že jste na Cestě, na které nikdy nebude zodpovězeno všechno, protože jsme tu od toho, abychom se stále učili.

Býci – úkolem tohoto týdne je pro Vás výuka mlčenlivosti. Co není možné hned říci, o tom je vždy možné mlčet. Kromě toho jsou tajemství a vědomosti, které každý nepochopí a nelze je každému povídat. Někdy vůbec nejsou slova zapotřebí a musíme si jak sami věci navnímat, tak druhé nechat, aby si je i oni sami procítili.

Blíženci – tento týden Vás vede k pochopení svých vlastních magických schopností a jejich účinků. Každá magie, každá kouzelná formulka – tedy každé přání si něčeho – je vlastně vynucování si toho, co máme dojem, že potřebujeme. Je dobré si uvědomit, že čeho je nám skutečně třeba, to máme a není nutné na nic tlačit.

Raci – i Vy byste se měli tento týden pročistit od potřeby prosazovat si přehnaně cokoli. Ať svá přesvědčení či rozhodnutí, tak svá přání a subjektivně pociťované potřeby. Možná budete muset obhájit nějaký svůj názor, tak jen vždy hleďte na to, aby výsledek byl k dobru všem stranám – jen taková řešení jsou harmonická a přinášejí klid.

Lvi – pozor na to, abyste příliš neutíkali z reality. Tento týden Vás varuje před přehnaným sněním, jehož vinou by se Vám mohlo stát, že zapomenete žít skutečný život a pracovat na něm. I své sny a tužby je dobré si procítit a zjistit, které z nich jsou uskutečnitelné a je v nich další cesta a které by Vás jen uvedly do pasivity chtěného - a nemožného.

Panny – potřeba psychického rozpohybování se, k němuž jste byly vedeny už minulý týden, pokračuje. Měly byste se přestat strachovat hloubky svých citů a rozklíčovat i své emoce a pracovat na nich. Je třeba vzít do rukou odpovědnost za svůj život i za své rány, přestat se bát otevřít srdce - a začít konat.

Váhy – snažte se zklidnit a ztišit v těchto dnech, soustřeďte se co nejvíc do svého nitra a nechte ho promlouvat – abyste neudělaly něco, co by Vás později mrzelo. Abyste něco neobětovaly, nerozpustily nebo nerozpojily dřív, než to pořádně procítíte a zjistíte, jestli je opravdu třeba to udělat – rozhodnutí nechte raději na pozdější čas.

Štíři – tento týden budete mít zřejmě tendence bojovat i tam, kde je to nejen úplně marné, ale kde to ani vůbec není Váš boj. Taková námaha s sebou nese jen zbytečnou ztrátu energie. Nejlepší, co můžete udělat, je vyhnout se tomu, abyste na věci tlačili. Spíš se snažte pochopit, co Vám současnými událostmi chce Vesmír říci a kudy máte dál jít.

Střelci – Vás čeká velmi pravděpodobně šťastný týden. Tomu, kam jste došli ve svém duchovní vývoji, se v těchto dnech dostane požehnání a Vaše schopnosti se budou rozvíjet. Máte-li důvěru v Boží vedení, budete s radostí zjišťovat a přijímat, co k Vám přichází a co Vás obdarovává.

Kozorozi – pokud jste to ještě neudělali, měli byste se osvobodit od toho, co Vás svazuje a přistřihuje Vám křídla. Tento týden máte možnost - a jste vedeni k tomu - vrátit sami sobě svobodu. Nemusí to být jen vnější události, co Vás omezuje – možná se sami tlačíte někam, kde už nejste svobodní a je načase s tím skončit.

Vodnáři – i Vás tento týden Vesmír nabádá oprostit se od původního a dát se do nového. S novým jarem se Vám otevírají nové možnosti – musíte ale sebrat odvahu se do nich vrhnout, protože bez rizika nové věci zpravidla nejsou. Může jít o nový způsob života, novou práci, nové přátele – jak se říká, risk je zisk.

Ryby – zkuste nepropadat tolik citům a používat trochu víc racionální myšlení. Kroky, které uděláte, byste měly víc plánovat a promýšlet, aby to nebylo jen vlání tam, kam Vás zrovna zavlají emoce. Možná budete muset provést v těchto dnech nějaká rozhodnutí, pak je dělejte s rozmyslem a rozumně je zvažujte.