Hledači kovů, hlaste se. Centrální obvod hledá kontrolora dětských hřišť

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - sobota, 6. březen 2021 08:36
DSC00585 Foto: ÚMO Plzeň 3

Práce s detektorem kovů, pravidelné obchůzky a kontroly dětských hřišť a pískovišť. To v kostce obnáší práce kontrolora dětských hřišť, kterého v těchto dnech hledá Městský obvod Plzeň 3.

„Po několikaleté spolupráci se s námi loučí Josef Chyba, někdejší podplukovník a šéf plzeňské kriminálky, který pro nás v posledních letech jako ´znalec dětských hřišť´. Díky jeho pravidelným kontrolám s detektorem kovu v ruce jsme si mohli být jisti, že dětská hřiště a pískoviště jsou bezpečným místem pro naše děti,“ říká starosta centrálního městského obvodu David Procházka.

Nyní Josef Chyba odchází do zaslouženého důchodu a obvod hledá na tuto pozici novou posilu. Jedná se o práci s detektorem kovů a zajištění kontroly pískovištích a dětských hřištích na území obvodu. Může jít jen o kontrolu hřišť a pískovišť v blízkosti bydliště, obvod vítá jakoukoliv formu spolupráce. Pro podrobnější informace se zájemci mohou obrátit na paní Marii Rumlovou (kontakt: 37 803 6522, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).